dekoracyjne diydla dzieci diy

Literki z tkaniny | Twoje DIY + gość specjalny #10

Dzisiejszy odcinek jest wyjątkowy, bo jest w nim gość specjalny Justyna z kanału 10 minut spokoju. Justynę poznałam jakiś czas temu na blogerskich spotkaniach i kompletnie jej nie rozpoznałam. Dopiero po jakimś czasie, ktoś mnie uświadomił, że Justyna była prowadzącą w VIVA. Rzeczywiście wtedy od razu skojarzyłam, że ja też ją oglądałam, a teraz z nią nagrywam film na YT. Niesamowite, jakie to życie potrafi być zaskakujące. To ja gościłam u Justyny w Warszawie i była to fajna przygoda robić razem DIY. Bardzo dobrze się przy tym bawiłyśmy. Ponieważ Justyna ma córeczki, mogłam w końcu zrobić coś w dziewczęcych kolorach. Zrobiłyśmy dla córeczek Justyny literki z tkaniny, które stworzyły imiona dziewczynek. Justyna zrobiła dla nas deser i wypróbowałyśmy, a wręcz sprawdziłyśmy popularny trik na obieranie kiwi i awokado. 

Literki z tkaninyPrzerywnik

Literki z tkaniny

Świetna dekoracja, którą naprawdę bardzo prosto wykonać. Razem z Justyną zrobiłyśmy dość szybko 11 literek. Powstały imiona “Basia” i “Jadzia”, a Justyna razem z dziewczynkami powiesiła imiona w pokoju dziewczynek. To diy można wykonać w dowolnej wielkości, różnymi czcionkami i w różnych kolorach, które pasują nam do wnętrza. Można je powiesić za pomocą taśmy dwustronnej, bo literki są bardzo lekkie. Można też podkleić napis na wstążce lub sznurku. W zależności od Waszych potrzeb.

Kiwi challenge

Justyna zaproponowała trik na szybkie obieranie kiwi i awokado. Robiłyśmy to pierwszy raz i zaskoczyło nas to, że wcale ten trik nie jest taki doskonały, jak mówią internety. Chociaż jeden z owoców obronił honor tej metody. Koniecznie musicie poznać wyniki naszego challenge.

Pudding z chia

Dzięki Justynie poznałam nową opcję podania chia. Jak pamiętacie, ja jem chia z jogurtem, tu możecie zobaczyć mój przepis. Przy okazji dowiedziałam się jak w prosty sposób mieszać chia z mlekiem i jak smacznie podawać taki deser z owocami. Teraz Wy możecie poznać ten przepis Justyny.

Przerywnik

Teraz już zapraszam Was do obejrzenia kolejnego odcinka.

Koniecznie zasubskrybujcie mój kanał

i dajcie łapkę w górę. Za tydzień nowy film w środę o 18:00!

 

Przerywnik

Literki z tkaniny świetnie nam wyszły. Jest to fajna, kolorowa dekoracja, która kosztuje niewiele i można wykorzystać skrawki tkaniny do jej wykończenia. Takie literki każdy zrobi sam, bo jest to bardzo proste DIY. 

 

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons