bożonarodzeniowe diydekoracyjne diy

Mini choinka

Czasami parę gałązek wystarczy, żeby zrobić nastrój w domu. Jak zwykle u mnie bywa zachłannie zabrałam trochę świerku z działki do domu może coś wymyślę. Jak mnie te gałązki natchnęły, tak całą sobotę nastrajałam się świątecznie robiąc spontaniczne pomysły wpadające mi do głowy. Jeszcze nie dotarłam po choinkę, więc zrobiłam sobie taką mini wersję. 

0

Materiały:

Gałązki świerkowe

Patyk
Doniczka 
Styropian lub gąbka florystyczna
Sznurek jutowy
Tkanina

1

W doniczkę wkładamy styropian lub gąbkę (można też wykorzystać gazety) i wbijamy kijek.

2

Gałązki przywiązujemy do góry kijka, sznurkiem jutowym.

3

4

Styropian w doniczce można przykryć tkaniną.

5

Ja swoją choinkę ozdobiłam lampkami ledowymi. Lampion IKEA też ubrał się na święta.

6

Lubię ten czas dekorowania domu na święta. Zatracam się zupełnie w tworzeniu ozdób świątecznych. Godzinami siedzę, kleję, tnę, ozdabiam. To mi pozwala przeżyć święta w pełni. Najpierw przygotowuję ozdoby, a potem w święta siedzę wygodnie z kawą i ciastem rozkoszując się własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. Spróbujcie sobie sami tak umilić święta Bożego Narodzenia.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons