bożonarodzeniowe diydekoracyjne diy

Pomarańczowy łańcuch – zrób to sam

W zeszłym roku wpadłam na pomysł wycinania gwiazdek ze skórek pomarańczy. Ozdabiałam nimi świąteczny stożek ze sznurka. Uwielbiam pomarańcze i zajadam się nimi codziennie, więc skórki nie mogły się zmarnować i zrobiłam mały łańcuch na moją mini choineczkę. Pomarańczowy łańcuch będzie aromatycznie pachniał, a gwiazdki stopniowo będą wysychać. Prawdziwa magia świąt Bożego Narodzenia. To co zabieramy się za łańcuch “zrób to sam”?

0

Potrzebne będą:


Skórki pomarańczy

Foremki do ciastek
Sznurek
Patyczek do szaszłyków

1

Ze skórek wycinamy kształt. Ja wybrałam gwiazdkę.

16

Zapach przy tym jest niesamowity, więc dobrze to robić chwilę przed świętami.

26

Patyczkiem do szaszłyków robiłam niewielką dziurkę i nadziewałam gwiazdki na sznurek.

33

Fajna sprawa taka pomarańczowa girlanda.

49

Oto kolejny przykład na moim blogu jak zrobić coś z niczego. Tak tanią ozdobę każdy może wykonać, a z pomarańczy zrobić deser albo pyszne ciasto. Nic się nie zmarnuje. Gwiazdki mogą być mniejsze, większe jak macie tylko ochotę. Dzieciaki też mogą łatwo wykonać to diy same. Trzeba tylko spróbować.

 
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons