dekoracyjne diypapierowe diy

Obraz DIY z anansem, który bardzo prosto zrobić

Obraz DIY

Czasami mam w domu jakieś rzeczy, które przechowuję, bo na bank z nimi coś zrobię. :) Takie zbieractwo nie służy mojemu mieszkaniu, ale w DIY bardzo się przydaje. Tak zbierałam próbniki kolorów farb, bo może kiedyś ich użyję. Tyle fajnych DIY można z papierowych próbników wykonać. W końcu wpadł mi pomysł na wykorzystanie tego materiału i powstał niecodzienny obrazek z ananasem. Bardzo lubię ten wzór, ostatnio uwielbiam żółty kolor, więc ananas to super plan. Jednak nie zrobiłam takiego zwykłego ananasa, 

Obraz DIY

Jak wykonać mozaikowy obraz DIY?

To naprawdę bardzo prosty pomysł, a można w ten sposób wykonać całą galerię. Nawet dziecko da radę zrobić taki obrazek. Nie potrzeba do tego koniecznie próbników kolorów, można je zastąpić papierem kolorowym, albo kolorowymi czasopismami. Dodatkowo potrzebujemy tylko kartki technicznej, kleju, nożyczek i ramki. :)

Zobacz film z instrukcją krok po kroku.

Obraz DIY

Tak mnie, cieszą takie prace, że sobie nie wyobrażacie. Uwielbiam zajmować ręce, kiedy głowa ciężka, a życie przynosi różne smutne sytuacje. DIY mnie uspokaja i pozwala się wyciszyć. Próbuję Was do tego przekonać i zachęcić do posiadania hobby, które pozwoli Wam się zatracić w ciężkie dni i troszeczkę chociaż odstresować. To naprawdę pomaga, kiedy mamy coś swojego, co nam przynosi satysfakcję i podnosi nam endorfiny w organizmie. 

.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons