dekoracyjne diymeblowe diy

Odmiana lodówki

Chcę Wam pokazać mój starszy pomysł, jeszcze za nim zaczęłam pisać bloga. Miałam potrzebę odmienić trochę lodówkę, bo była za biała. Lodówka stoi w domku letniskowym i raziła swoją białością. Najpierw szukałam ofert kupna takiej okleiny z wybranym przeze mnie zdjęciem, ale koszt przerastał wartość lodówki, więc musiałam sama coś wymyślić. Wpadłam na taki oto pomysł. Zdjęcia będą słabej jakości, ale chyba mi wybaczycie.
 
DSC00215
 
Materiały:
 
Folia samoprzylepna połysk
Szablon
Nożyczki
Woda w spryskiwaczu
Szmatka
 
Znalazłam w necie interesujące mnie szablony i wydrukowałam je.
 
 
Odrysowałam później wszystko na foli i wycięłam. Do butelki ze spryskiwaczem wlałam wodę. Spryskiwałam powierzchnię lodówki i naklejałam elementy. Suchą szmatką ruchem w jednym kierunku odprowadzałam powietrze spod naklejek. Przyklejanie na wodę jest o tyle wygodne, że łatwo pracuje się folią. Jedna z moich koleżanek jak zobaczyła taką lodówkę wpadła w zachwyt i jej lodówkę też obkleiłam.
 
page1
 
Tak wygląda to u mnie.
 
DSC00215 
 
Pozdrawiam
 
 
 
 
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons