ogrodowe diyRady nie od parady

Jak zrobić ogrodowy prysznic lub zraszacz? Prosty lifehack

W ogrodzie podlewanie to ważna sprawa. Trawa potrzebuje codziennego podlewania, a inne rośliny w ciepłe dni również trzeba dzień w dzień nawadniać. Czasami zraszacz nam się popsuje albo mamy ochotę na letni ogrodowy prysznic, szczególnie jak mamy działeczkę ogrodniczą, gdzie nie mamy takich wygód jak pełnowymiarowa łazienka i wtedy można zrobić sobie DIY. Prosty prysznic ogrodowy wystarczy zrobić z butelki plastikowej po napoju i węża ogrodowego. To jest tak fajny patent, że musiałam się nim z Wami podzielić.

ogrodowy prysznic

Jak zrobić ogrodowy prysznic lub zraszacz?

Do zrobienia takiego ogrodowego prysznica, zraszacza wystarczy duża plastikowa butelka, taśma izolacyjna, wiertarka i wąż ogrodowy. Obejrzyj film i zobacz jak szybko i prosto zrobić taki domowy zraszacz diy.

Kiedy kupiliśmy z Mariuszem działkę w lesie, taki ogrodowy prysznic był świetną zabawą dla dzieci, a dla nas wybawieniem w upalne dni, bo na początku przez jeden sezon nie mieliśmy prysznica w domku. Teraz też z tego korzystamy, jak cały dzień gorąc leje się z nieba, a my w strojach kąpielowych biegamy po działce, to wystarczy taki zraszacz zawiesić wyżej na drzewie i od czasu do czasu schłodzić ciało. Podlewanie trawy, czy roślin też świetnie wychodzi w ten sposób. 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons