dekoracyjne diyorganizacyjne diy

Owocowe podkładki korkowe zrób to sam!

Zwykłe korkowe podkładki są dość nudne i nijakie. Kiedyś korek był w modzie, ale jego czasy już minęły. Jednak funkcje korka nadal są wykorzystywane, bo nic tak pięknie nie izoluje przed ciepłem i ciężarem jak korek. Jednak ja wolę korkowi dodać trochę koloru i często maluję go na kolory, bo ten jasny brąz mi kompletnie nie odpowiada. Pomyślałam sobie, że na lato warto podkładki pod szklanki przemalować na owoce i nadać im apetycznej soczystości. Co Wy na to? Jak zrobić owocowe podkładki korkowe? Na pewno potrzebujemy do tego podkładek korkowych, farb akrylowych i pędzelków o różnej grubości. Na filmie pokazuję jak wymalować sobie owocowe podkładki korkowe. Już nawet nie widać, że podkładki były korkowe i o to mi właśnie chodziło. Teraz to są już soczyste owoce. Mam kiwi, arbuza, pomarańczę i cytrynę, a mój biały stół na tarasie jest nimi pięknie udekorowany. A Wy jakie owoce sobie zmalujecie na to lato?

Zwykłe korkowe podkładki są dość nudne i nijakie. Kiedyś korek był w modzie, ale jego czasy już minęły. Jednak funkcje korka nadal są wykorzystywane, bo nic tak pięknie nie izoluje przed ciepłem i ciężarem jak korek. Jednak ja wolę korkowi dodać trochę koloru i często maluję go, bo ten jasny brąz mi kompletnie nie odpowiada. Pomyślałam sobie, że na lato warto podkładki pod szklanki przemalować na owoce i nadać im apetycznej soczystości. Co Wy na to?

Owocowe podkładki korkowe

Jak zrobić owocowe podkładki korkowe?

Na pewno potrzebujemy do tego podkładek korkowych, farb akrylowych i pędzelków o różnej grubości.

Na filmie pokazuję jak wymalować sobie owocowe podkładki korkowe.

Owocowe podkładki korkowe

Owocowe podkładki korkowe

Owocowe podkładki korkowe

Już nawet nie widać, że podkładki były korkowe i o to mi właśnie chodziło. Teraz to są już soczyste owoce. Mam kiwi, arbuza, pomarańczę i cytrynę, a mój biały stół na tarasie jest nimi pięknie udekorowany. A Wy jakie owoce sobie zmalujecie na to lato?

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons