dekoracyjne diyrecyklingowe diy

Poduszka z torby na zakupy – idealne diy na dwór

Jak to mówią poduszek nigdy dość, więc mam dla Was mój pomysł na poduszki na dwór. Takie poduszki, które bez żalu możemy wystawić na zewnątrz, bo niewiele nas kosztowały, a nawet były gratis, a po sezonie bez skrupułów można je spokojnie wyrzucić. Jednak najlepsze jest to, z czego te poduszki zrobiłam. Non stop dostajemy w sklepach torby bawełniane, często z jakimś napisem, a czasami gładkie. Miałam już kilkanaście takich toreb i zastanawiałam się, do czego je wykorzystać, bo zawsze je odkładałam i odkładam, bo się przyda. Na pewno to znacie. Przyszło na mnie w końcu olśnienie, że z takich toreb bardzo szybko i sprytnie, można wykonać poszewki na poduszki, a dekorować można je na wiele sposobów. 

Poduszka z torby na zakupy

Poduszka z torby na zakupy!

Teraz możecie wyciągnąć te zapasy toreb na zakupy i zrobić z nich użytek. Swoje poduszki udekorowałam sprayem i to na dodatek z brokatem. On też leżał i czekał na wykorzystanie, a że był niebieski, to doskonale mi pasował do moich morskich klimatów w lesie. Musiałam jeszcze mieć taśmę malarską, ale tej u mnie pod dostatkiem, bo przecież dopiero co robiliśmy remont.

Zobaczcie jak zrobić poduszkę z torby bawełnianej!

Poduszka z torby na zakupy

Poduszki idealnie mi pasują, a dzięki temu, że jest to torba bawełniana i jeszcze pociągnięta sprayem, to może nawet na nie, lekki deszczyk popadać i nic im nie będzie. Jeszcze u mnie jest efekt glamour, bo poduszki się błyszczą i mienią w słońcu, dzięki brokatowi. Poduszka z torby na zakupy wcale nie wygląda, jakby była zrobiona z siatki i o to chodzi. Pomysłów na dekoracje takiej poszewki jest mnóstwo. Można coś wyhaftować, naszyć, nawet nakleić, czy pomalować farbami lub pisakami do tkanin. Dajcie się ponieść zabawie w DIY. :)

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

4 komentarze

Leave a Response

Simple Share Buttons