dekoracyjne diydrewniane diy

Efektowny pomysł na lustro DIY – Projekt DOM, odcinek 4

pomysł na lustro

W czwartym już odcinku „Projekt DOM” przedstawiam efektowny pomysł na lustro DIY. To sposób, który odmieni nawet najnudniejsze i najbardziej zwykłe lustro w coś oryginalnego. Trudno wyobrazić sobie nasze domy i mieszkania bez lustra, a wieszanie na ścianie zwykłego kawałka szkła nie każdemu się podoba. Dlatego jeśli nie umiesz wyobrazić sobie domu bez dekoracji, którą udoskonalisz – prawdopodobnie spodoba Ci się mój pomysł. Zwykłe lustro nabierze charakteru i będzie nie tylko miejscem do przeglądania się, ale także niebanalną dekoracją wnętrza, w którym je powiesicie.

Jeżeli nie zdążyliście zobaczyć odcinka w telewizji, to możecie to nadrobić na platformie TVP VOD – odcinek znajdziecie TUTAJ

pomysł na lustro

Zapraszam Was na kolejne odcinki programu, gdzie pokażę Wam moje nowe pomysły!

Zapraszam w niedziele, około 10.55 w TVP HD albo na TVP VOD.

Do wykonania tej drewnianej ramy potrzebujesz desek o nieregularnych krawędziach, które możesz dostać na przykład w tartaku. Możesz poprosić o ich przycięcie na odpowiedni wymiar, żeby długością odpowiadały wymiarom lustra. A jak nie ma takiej możliwości, to wystarczy wyrzynarką dociąć krawędzie i przeszlifować je papierem ściernym. Następnie takie deski należy zabejcować, żeby wydobyć z nich piękną strukturę drewna. Potem potrzebujecie już tylko kleju montażowego, by przymocować deski do lustra. Proste, prawda? Efekt jest spektakularny i efektownie odmienia on nawet najnudniejsze lustro.

Zobaczcie czwarty odcinek „Projektu DOM” i sprawdźcie mój efektowny pomysł na lustro DIY!

pomysł na lustro pomysł na lustro

Koniecznie dajcie mi znać, czy efektowny pomysł na lustro DIY to według Was strzał w dziesiątkę! Według mnie tak! Zobaczcie koniecznie też poprzednie DIY z programu „Projekt DOM” TUTAJ! Było już supersiedzisko z regału IKEA, parawan ażurowy i zabudowa kaloryfera, z której jest bardzo dumna. Kolejne odcinki odkryją przed Wami moje nowe pomysły, a jak się domyślacie – one mi się w ogóle nie kończą! 

Pamiętajcie także, że możecie oglądać mnie w niedziele w „Projekcie DOM” w TVP HD około 10.55. 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

Leave a Response

Simple Share Buttons