drewniane diymeblowe diy

Zabudowa kaloryfera DIY – Projekt DOM, odcinek 3

W kolejnym, trzecim już, odcinku „Projekt DOM” pokazałam, jak stworzyć zabudowę kaloryfera DIY, przy okazji tworząc nową półkę. W programie możecie zobaczyć, jak go sprytnie obudować, żeby odmienić nasze mieszkania. Godnym uwagi jest fakt, że zabudowa kaloryfera DIY to nie tylko dekoracja mało interesującego elementu wnętrza, ale także nowe miejsce na Twoje rzeczy. To trochę bardziej skomplikowane DIY, ale bardzo efektowne. Zapewniam, że warto wziąć je pod uwagę planując kosmetyczne zmiany w mieszkaniu czy domu.

Jeżeli nie zdążyliście zobaczyć odcinka w telewizji,
to można to nadrobić na platformie TVP VOD – znajdziecie go TUTAJ.

 

Zobaczcie trzeci odcinek „Projekt DOM” i sprawdźcie, jak prosto wykonać zabudowę kaloryfera DIY!

W poprzednich odcinkach programu pokazałam Wam, jak zrobić siedzisko DIY, przerabiając popularny mebel Ikea Lack oraz dałam Wam wskazówki, jak zrobić parawan ażurowy, by wyznaczyć sobie domowe biuro. 

Jak możecie zobaczyć w nowym odcinku zabudowa kaloryfera to nic skomplikowanego! Wystarczy dobrze wymierzyć kaloryfer oraz zakupić potrzebne rzeczy. Następnie należy przygotować narzędzia i wykonać zabudowę według moich wskazówek. Wszystko pokazuję krok po kroku! Potem zostaje już tylko podziwianie naszego dzieła. Z pewnością zabudowa kaloryfera DIY to bardzo dobry sposób na odmienienie wnętrza – każdy pokój można dodatkowo urozmaicić, nadając zabudowie inny, pasującego do niego, kolor! 

 

Zapraszam Was na kolejne odcinki programu, gdzie pokażę Wam moje pomysły!
Zapraszam w niedzielę, około 10.55 w TVP HD albo na TVP VOD.

Podobnie, jak poprzednio, dajcie mi znać, jak, według Was, wypadam w roli prowadzącej program i co sądzicie o moich pomysłach. W niedzielę oglądajcie mnie w kolejnych odcinkach „Projektu DOM” w TVP HD około 10.55 Do zobaczenia przed telewizorami!

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons