dla dzieci diymodne diy

Letnie sandały z pomponami

sandały z pomponami

Myśleliście kiedyś o przerabianiu butów? Mnie wpadł pomysł, aby sobie zrobić bardzo oryginalne sandały na urlop. Zwykłe, najzwyklejsze sandały, można ozdobić na setki różnych sposobów. Mnie jednak podobały się bardzo modne teraz rzymianki z ozdobnymi pomponami. Niestety nie lubię nosić rzymianek, te wszystkie wiązania mnie bardzo denerwują, więc postanowiłam, że normalne sandałki ozdobię pomponami, aby były bardziej kolorowe, letnie i wesołe. To jest też świetny pomysł, aby starsze buty trochę podrasować i dać im szansę na kolejny sezon. Zresztą co ja będę Wam tu gadać. Zobaczcie sami czy to fajny pomysł i czy jest dla Was.

sandały z pomponami

Bardzo letnie sandały z pomponami

Do tego pomysłu uszykuj sandałki, mogą być rzymianki, klej na gorąco lub inny klej i góra pomponów. Fajnie, aby pompony były kolorowe i różnych rozmiarów. Samo diy wykonacie bardzo szybko, więc nie ma na co czekać, tylko zabierać się za metamorfozę. 

Zobacz film, jak wykonałam sandały z pomponami i jak się pięknie prezentują.

sandały z pomponami

Powiem Wam, że uwielbiam te buty. Nawet nie spodziewałam się, że tak mi się spodobają. Cudnie takie kolorowe sandałki wyglądają w zestawie z letnią sukienką czy spódnicą. Moja miętowa kiecka jest do tych pomponów idealna. Nie mogę się tymi sandałkami nacieszyć. Teraz Wasza kolej, aby tak sobie sandały odmienić.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons