drewniane diymeblowe diyorganizacyjne diy

Siedzisko DIY z Ikea Lack – Projekt DOM, odcinek 1

Zostałam prowadzącą w nowym programie TVP „Projekt DOM”! Aaaaaaa! Cieszę się z tego przedsięwzięcia bardzo! Pierwszy odcinek miał premierę 23 stycznia i powiem Wam, że oglądałam go z wielką przyjemnością. Zrobiłam siedzisko DIY z Ikea Lack, przerabiając popularny mebel z sieciówki i wyszło świetnie! To nie był mój debiut w telewizji, ale każdy nowy projekt powoduje u mnie motywującą tremę oraz wielką radość. Jeżeli nie zdążyliście zobaczyć odcinka w telewizji, to można to nadrobić na platformie TVP VOD – znajdziecie go TUTAJ

Zapraszam Was na kolejne odcinki programu!
Możecie go oglądać w soboty, około 17.15 w TVP HD
albo później, w dogodnym dla Was terminie, na TVP VOD.

W pierwszym odcinku pokazałam, jak przerobić popularny mebel Ikea Lack na zupełnie nowe siedzisko DIY. Dodatkowe siedzisko to zawsze dobry pomysł, a takie meblowe 3 w 1 to hit! Przerobiony mebel łączy funkcję siedziska, miejsca do przechowywania dzięki zastosowaniu specjalnych koszy lub pojemników i dodatkowo jest mobilny, dzięki czemu możesz go często przestawiać. Często mam tak (wiem, że nie tylko ja!), że jakiś mebel mi się podoba, ale brakuje mu tego czegoś! Niewielkim nakładem pracy można zmienić go w coś zupełnie nowego. I tak było tym razem! 

Zobaczcie pierwszy odcinek „Projekt DOM” i sprawdźcie, jak prosto zmienić stary mebel z popularnej sieciówki w nowe siedzisko DIY!

Zróbcie takie Siedzisko DIY z Ikea Lack – zobaczycie, że mebel zyska nowe życie! Teraz, kiedy siedzimy dużo w domu, fajnie jest trochę przerobić najbliższą przestrzeń, żeby nie znudzić się swoimi czterema kątami oraz przy okazji stworzyć sobie trochę momentów do majsterkowania i oderwania się od zawodowych obowiązków. Możesz zaangażować męża/żonę i dzieci do pomocy i wspólnymi siłami zrobicie Wasze nowe siedzisko DIY!

Koniecznie dajcie mi znać, jak według Was wypadam w roli prowadzącej program i co sądzicie o moich pomysłach. W soboty oglądajcie mnie w programie „Projekt DOM” w TVP HD około 17.15. Do zobaczenia przed telewizorami!

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons