drewniane diymeblowe diy

Parawan ażurowy DIY – Projekt DOM, odcinek 2

parawan ażurowy DIY

W drugim odcinku „Projekt DOM” pokazałam, jak zrobić parawan ażurowy DIY. Wydaje się, że to mało potrzebny gadżet, ale zobaczysz, jak fajnie wydziela przestrzeń. Możesz stworzyć w domu miejsce do pracy albo przestrzeń dla dzieci do nauki. Taki parawan bardzo to ułatwi! Dodatkowo możesz na nim zamontować tasiemki, sznurki oraz pinezki i umieszczać tam swoje inspiracje albo plany. Może to tam zawiśnie lista obowiązków dla domowników? Do wykonania parawanu potrzebujesz tylko kilku rzeczy. Jestem przekonana, że w wydzielonej przestrzeni będzie Ci się lepiej pracowało!

Jeżeli nie zdążyliście zobaczyć odcinka w telewizji, to można to nadrobić na platformie TVP VOD – znajdziecie go TUTAJ

parawan ażurowy DIY

 

Zapraszam Was na kolejne odcinki programu, gdzie pokażę Wam moje nowe pomysły!

Zapraszam w niedzielę, około 10.55 w TVP HD albo na TVP VOD.

Zobaczcie drugi odcinek „Projektu DOM” i sprawdźcie, jak łatwo wygospodarować miejsce na domowe biuro, tworząc parawan ażurowy DIY!

parawan ażurowy DIY

Zróbcie taki parawan, a prawdopodobnie od razu poczujecie, że praca zdalna wejdzie na wyższy poziom! Dobrze mieć swój kącik do pracy albo zorganizowane miejsce do nauki dla dzieci. Dzięki temu unikniesz bałaganu w całym domu i będziecie mogli lepiej skupić się na swoich obowiązkach w trudnym czasie pandemii. Parawan ażurowy DIY to naprawdę strzał w dziesiątkę, a wystarczy tylko szybka wizyta w sklepie budowlanym na zakup niezbędnych części. Potem już tylko szybki montaż w domu, a parawan spełni swoje zadanie. Dla zdrowia psychicznego swojego i najbliższych – warto mieć swój kącik.  

Na koniec dajcie mi znać, czy pomysł na parawan ażurowy DIY Ci się podoba i w niedzielę kontynuujcie oglądanie mnie w „Projekcie DOM” w TVP HD około 10.55. 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

Leave a Response

Simple Share Buttons