dekoracyjne diyorganizacyjne diy

Taca z kotwicą

W domku letniskowym opieram się mocno przed położeniem, gdziekolwiek kafelek. Jednak są takie miejsca, gdzie ściana chociaż trochę musi być zabezpieczona. Śnieżka satynowa na ścianach jest zmywalna, co sprawdziłam w tym poście, ale dziękuję za mycie ścian po każdym obiedzie (czytaj codziennie, bo ja matka-polka-gotująca). Oczywiście intensywnie myślałam, jaki tu patent zastosować w aneksie kuchennym za kuchenką. Miałam tacę z IKEA, więc tylko brakowała mi jakiegoś bajeru. Tu z pomocą przyszły naklejki z nietylkona.pl.

00

Materiały:

Taca
Taśma malarska
Naklejka kotwica z nietylkona.pl
Farba alkidowa niebieska
Pędzelek gąbkowy
 
0a
 
Taśmą malarską oklejamy tacę, aby powstały wąskie pasy.
 
1
 
Pędzelkiem gąbkowym delikatnie nanosimy farbę.
 
2
 
Po wyschnięciu farby, odklejamy taśmę.
 
3
 
Z naklejki odrywamy papier.
 
3a
 
Przenosimy naklejkę na foli transportującej i przyklejamy ją do tacy.
 
4
 
Teraz wystarczy zdjąć folię transportującą i gotowe.
 
00
 
Taca trafiła za kuchenkę i nie dość, że zdobi kącik kuchenny, to jeszcze zabezpiecza ścianę przed chlapiącymi potrawami. Co Wy sądzicie o takim rozwiązaniu? Może ktoś u siebie wykona podobną tacę?
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons