papierowe diywielkanocne diy

Tekturowe kury

Z wielką przyjemnością podglądam blogi. Znajduję tam pomysły, inspiracje i techniki, nie zawsze jestem wstanie zostawić swój komentarz, ale zapewniam Was, że widzę co tam porabiacie. Ostatnio u Grodzi w Kuźni upominków znalazłam piękne kury, które złapały mnie za serce. Myślałam jakby coś podobnego zrobić dla siebie i dla Was. Oczywiście jest to tylko skromna imitacja i namiastka uroku, kur Grodzi, ale są moje i nikomu ich nie oddam.
 
0 
Potrzebujesz:
 
Karton
Serwetkę
Farbę w sprayu
Wstążkę
Klej, nożyczki
 
1
 
Znalazłam w internecie kształt kury.
 
 
Wydrukowałam ją, wycięłam, odrysowałam na kartonie i znowu wycięłam. Na dole szablonu zostawiłam kawałek tektury, który podzieliłam na dwa paski. Wykonałam prostokątną podstawkę i przecięłam na środku, przełożyłam paski od kury. Zagięłam z drugiej strony kury i skleiłam klejem.
 
page2
 
Teraz kura już stoi. Powiem Wam, że nawet tekturowe kury wyglądają fajnie, więc nie każdy musi je ozdabiać.
 
page3
 
Tekturę pomaluj na biało. Za pomocą szablonu wytnij w serwetce kształt i przyklej do kury. 
Pamiętaj! Rozdziel serwetkę,  żeby została tylko jedna warstwa. Tak samo obklej podstawkę.
 
page4
 
Dodaj jeszcze wstążkę i małą kokardkę.
 
pege5
 
Kury jak malowane. 
 
0 
Wesołych Świąt!
 
111 
 
 
 
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons