drewniane diy

Wazonik na desce, deser z chia, zabezpieczenie pędzla | Twoje DIY #9

Nowy film już jest, a w nim robię znowu fajne rzeczy. Przede wszystkim witam już wiosnę, bo bardzo mi się chce fajnych kolorowych pomysłów DIY. Dla wszystkich tych co lubią zdrowe śniadania też mam coś ciekawego i smacznego. Oczywiście pokazuję też trik, który przyda się przy remontach i malowaniu mebli. Będzie ciekawie i wesoło. Warto obejrzeć mój kolejny film. :) 

twoje-diy-yt-szablon-miniaturka 9Przerywnik

Wazonik na desce

Zrób to sam – na dzisiaj to wazonik na desce, stworzony metodą string art. Dobra dekoracja do powieszenia między galerią zdjęć lub na jakiejś wąskiej przestrzeni. Uwielbiam jeszcze ten pomysł za jego prostotę i łatwość wykonania. Mam nadzieję, że i Wy podzielicie mój entuzjazm.

Wazonik na descePrzerywnik

Deser chia

Mówię na to deser, ale tak naprawdę jem chia z jogurtem na śniadanie. Znowu szybki pomysł do wykonania, ale co poradzę, takie lubię. Jak można sobie coś ułatwić, to czemu nie. Spróbujcie, a już będziecie deser chia jeść codziennie.

Deser chiaPrzerywnik

Jak zabezpieczyć pędzel przed chlapaniem?

Talerzyk papierowy to sposób na wiele problemów. Dzisiaj pokazuję jeden ze sposobów na zabezpieczenie pędzla w czasie malowania. 

lifehckPrzerywnik

Teraz już zapraszam Was do obejrzenia kolejnego odcinka.

Koniecznie zasubskrybujcie mój kanał

i dajcie łapkę w górę. Za tydzień nowy film w środę o 18:00!

 

 

Przerywnik

Wazonik na desce DIY, deser lub śniadanie z Chia i trik z zabezpieczeniem pędzla to świetne pomysł dla każdego. Mam nadzieję, że z czegoś dzisiaj skorzystać.

Za tydzień będzie kolejny fajny filmowy pomysł, a na blogu życie biegnie swoim rytmem; tu publikuję tak jak zawsze, tylko środy rezerwuję sobie na odcinki filmowe.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons