dekoracyjne diy

Obraz DIY w 5 minut – Projekt DOM, odcinek 5

obraz DIY w 5 minut

W piątym odcinku „Projektu DOM” postanowiłam zaszaleć! Pokazałam, jak zrobić obraz DIY w 5 minut. Choć jego przygotowanie jest bardzo proste i nie trwa zbyt długo to efekt jest piorunujący! Koniec z marudzeniem, że nie możecie znaleźć pasującego do mieszkania obrazu. Z moją małą pomocą przekonacie się, jak łatwo samemu taki obraz namalować. To bezsprzecznie będzie unikalny projekt, a Wasi goście będą się zastanawiać, gdzie go kupiliście! Możecie malować dla znajomych na zamówienia, a może przy okazji znajdziecie nową pasję? 

obraz DIY w 5 minut

 

Jak zrobić obraz DIY w 5 minut?

W przeciwieństwie do poprzednich DIY z programu – nie potrzebujesz nawet wiertarki! Wszystko, czego Ci potrzeba to: podobrazie (które możesz kupić w dobrym sklepie papierniczym lub plastycznym), farby akrylowe (możesz użyć te walające się w piwnicy resztki, także te do malowania drewna) oraz kilka pędzli. Jeśli chcesz to możesz na koniec dodatkowo ozdobić obraz DIY brokatem albo dołożyć coś jeszcze od siebie. Sami decydujecie o każdym elemencie! Kto spróbuje pobawić się w dekoratora artystę-malarza? :) 

Jeżeli nie zdążyliście zobaczyć odcinka w telewizji,
to można to nadrobić na platformie TVP VOD – znajdziecie go TUTAJ.

To jak? Biegniesz już do sklepu papierniczego i szukasz resztek farb w piwnicy? Obraz DIY w 5 minut sam się nie zrobi! Stworzenie obrazu to dobra zabawa, która przy okazji wspaniale odstresowuje! Efekt z pewnością upiększy Wasze domy i mieszkania, dlatego to DIY idealne.

obraz DIY w 5 minut

W poprzednich odcinkach programu pokazałam Wam, jak zrobić siedzisko DIY, przerabiając popularny mebel Ikea Lack oraz dałam Wam wskazówki, jak zrobić parawan ażurowy, by wyznaczyć sobie przestrzeń na domowe biuro. Pokazałam także, jak zakryć mało atrakcyjny kaloryfer zabudową ze sklejki oraz jak efektownie ozdobić lustro.

Dajcie znać, jak podobała Wam się ta możliwość zabawienia się w artystę i dekoratora na swoich warunkach! Wypatrujcie mnie w programie, a potem na blogu! 

 

Zapraszam Was na kolejne odcinki programu, gdzie pokażę Wam moje pomysły!
Zapraszam w niedzielę, około 10.55 w TVP HD albo na TVP VOD.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons