drewniane diymeblowe diy

Regał drabinka do łazienki – Projekt DOM, odcinek 7

W przedostatnim odcinku pierwszej serii „Projekt DOM” skupiłam się na łazience. Największym problemem tego miejsca jest minimalna ilość miejsca, ale jednocześnie duża jej potrzeba. Jak sprytnie zorganizować dodatkową przestrzeń? Pokazuję to w nowym odcinku, do którego już teraz serdecznie zapraszam! Regał drabinka tylko czeka aż go zrobisz! Ten mebel nie tylko nie zajmuje wiele miejsca, ale pomieści mnóstwo kosmetyków, ręczników, akcesoriów czy papieru toaletowego. 

Jeżeli nie zdążyliście zobaczyć odcinka w telewizji,
to można to nadrobić na platformie TVP VOD – znajdziecie go TUTAJ.

Zobacz siódmy odcinek „Projekt DOM” i sprawdź, jak regał-drabinka DIY odmieni Twoją łazienkę!

Jak zrobić regał drabinkę?

Wystarczy jak zwykle zrobić zakupy potrzebnych elementów i przystąpić do działania! Wszystkie czynności oraz wymiary pokazuję w programie. Wszystko, czego potrzebujesz do wykonania regału-drabinki to: dwie cienkie deski oraz cztery półeczki ze sklejki (bez żadnego problemu kupicie je i przytniecie na oczekiwane wymiary w markecie budowlanym), kilka wkrętów, wiertarka, wkrętarka, miara i ołówek. Zdjęciowy tutorial znajdziesz też w moim straszym poście TUTAJ.

 

Żeby wykonać drabinkę samodzielnie przyda Ci się kilka pudełek, żeby podłożyć w odpowiednich miejscach. Dodatkowo na końcu pomalowałam całą drabinkę bejcą, żeby nadać jej kolor oraz, żeby wyrównać kolor między deskami i sklejką. Plusem tego zabiegu jest to, że bejca zabezpieczy regał przed wilgocią, której w łazience nie brakuje. Jak możecie zobaczyć w tym odcinku – regał-drabinka odmienia łazienkę! Zyskujesz dodatkowe miejsce do przechowywania, ale nie kosztem przestrzeni w łazience! Czy można chcieć więcej? 

Zapraszam Was na kolejne odcinki programu, gdzie pokażę Wam moje pomysły!
Zapraszam w niedzielę, około 10.55 w TVP HD albo na TVP VOD.

W poprzednich odcinkach programu pokazałam Wam, jak zrobić siedzisko DIY, przerabiając popularny mebel Ikea Lack oraz dałam Wam wskazówki, jak zrobić parawan ażurowy, by wyznaczyć sobie przestrzeń na domowe biuro. Pokazałam także, jak zakryć mało atrakcyjny kaloryfer zabudową ze sklejki oraz jak wykonać tablicę domek.

Dajcie znać, jak wypadam w roli prowadzącej program i co sądzicie o moich pomysłach! Jeszcze nie wszystkie karty odkryte, więc szukajcie mnie w kolejnym programie!

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons