ogrodowe diyświeczkowe diy

Wiszące świeczniki DIY na balkon | Twoje DIY #20

Mamy, mamy w końcu wiosnę, a nawet lato się nagle zrobiło. Od razu mi się zachciało dekorować balon w mieszkaniu i taras w lesie. Ten drugi doczeka się zaraz małej metamorfozy, którą oczywiście Wam pokażę. Czekałam z utęsknienie, na ładną pogodę, aby wyjść na dwór i tam zacząć tworzyć, bo to sama przyjemność na słoneczku robić DIY. Mam dla Was prosty pomysł na wiszące świeczniki DIY, które ozdobią Wasze ogrody, balkony i tarasy oraz umilą każde przyjęcie na wolnym powietrzu.

Wiszące świeczniki DIY

Jak zrobić wiszące świeczniki DIY?

Te proste pomysły są najlepsze, bo nie trzeba do nich wielu materiałów i nie kosztują milion złotówek, a przecież o to chodzi, aby zrobić coś samemu i żeby było tańsze niż w sklepie.

Co potrzebujemy do zrobienia takich świeczników?

  1. Przede wszystkim jakieś szkło. Można wykorzystać zwykłe słoiki, ale też wazony, szklane kule, czy inne fajne szkło.
  2. Druga sprawa sznurek. Tu wystarczy jutowy, bawełniany, jaki macie pod ręką. Nawet nie musi być gruby.

Zobaczcie tutorial krok po kroku:

Wiszące świeczniki DIY

Wiszące świeczniki DIY będą pięknie wyglądały nad stołem, a kiedy zapalicie świeczki, zrobią cudowny klimat i dodatkowo oświetlą stół. 

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons