drewniane diyprezentowe diy

Zdjęcie na drewnie DIY, parówki w cieście i oddzielenie żółtka od białka | Twoje DIY #7

zdjęcie na drewnie DIY

Jednym z pierwszych pomysłów DIY na moim blogu było zdjęcie na drewnie DIY. Możecie zobaczyć ten wpis tutaj. Pomysł był i jest rewelacyjny, ale przez lata prowadzenia bloga doszłam do tego, jak wykonać takie zdjęcie na drewnie w sposób idealny. Zmieniły się też materiały – na takie bardziej dostępne. Dlatego od dawna miałam ochotę zrobić ten pomysł jeszcze raz, aby edytować tamten post, który cały czas cieszy się ogromną popularnością. W dzisiejszym odcinku pokazuję, jak wykonać taki transfer na drewno, a filmowa wersja może dużo lepiej zobrazować takie DIY. 

odcinek 7przerywnik

Zdjęcie na drewnie DIY

Uwielbiam ten pomysł. To jest cudowne DIY na prezent. Zupełnie inne pokazanie, wyeksponowanie zdjęcia niż włożenie go w ramkę. Najlepsze jest to, że każdy to wykona. Dziecko też da radę, a to, co chcemy przetransferować, zależy już tylko od nas.

zdjęcie na drewnie DIY

Parówki w cieście francuskim

To taka moja domowa przekąska na długie imprezy, kiedy trzeba podać coś ciepłego w trakcie spotkania. Przygotowuję ją szybko przed przyjściem gości, a w trakcie idę tylko wstawić parówki w cieście do piekarnika i nie rezygnuję z towarzystwa na długo. To superzakąska.

parowki w ciesnie

Jak oddzielić żółtko od białka?

To powinien znać każdy. Czasami nie uda się rozbić jajka i rozdzielić go za pomocą skorupek – wtedy można użyć butelki, aby oddzielić żółtko od jajka. Właśnie taki lifehack Wam dzisiaj pokażę.

zoltkoPrzerywnik

Teraz już zapraszam Was do obejrzenia kolejnego odcinka.

Koniecznie zasubskrybujcie mój kanał i dajcie łapkę w górę.

 

Za tydzień nowy film w środę o 18:00!

 

Przerywnik

Taka jestem dumna z tego zdjęcia na drewnie, bo wyszło mi doskonale, a tak na szybko go robić podczas nagrywania to megawyzwanie. Paróweczki musiały mi wyjść, bo ciągle je robię, a oddzielanie żółtka od białka zawsze się przydaje w kuchni. Lubię się z Wami dzielić moimi ulubionymi i stosowanymi w domu przepisami.

Za tydzień będzie kolejny fajny filmowy pomysł, a na blogu życie biegnie swoim rytmem; tu publikuję tak jak zawsze, tylko środy rezerwuję sobie na odcinki filmowe.

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons