dekoracyjne diydla dzieci diy

24 prezenty diy dla nauczycieli

Już w piątek pożegnanie szkoły i nauczycieli. Część dzieci kończy też pewien etap edukacji i zmienia wychowawcę. Tradycyjnie w tym ostatnim dniu roku szkolnego uczniowie wręczają nauczycielom kwiaty i prezenty. Wyjątkowy pedagog zasługuje na niezwykły prezent. Dzieci często robią zrzutkę po kilka złotych i z pomocą rodziców kupują upominek. Doskonale wiem ile temu towarzyszy dylematów. Na szczęście przyszła do nas moda na robienie prezentów własnoręcznie albo ciekawe zapakowanie tych kupnych. Zebrałam 24 pomysły diy na prezent dla nauczycieli na koniec roku szkolnego. 

page 1-horzPrzerywnik

  

Małe kosmetyki zapakowane w wytłaczankę z niewielką etykietą są doskonałe. Kultowe słoiki, a w nich garść słodyczy, a nawet kwiatek.

1Przerywnik

 

Zwykłe słoiki wypełnione literkami do zabawy to będzie doskonały wazon na kwiatki dla Pani. Pamiątkowy obrazek wykonany z kredek z inicjałem nauczyciela. Super!

2Przerywnik

 

Cała klasa może wykonać taką laurkę i zostawić odcisk swojego palca jako podpis. Jeżeli znacie zainteresowania wychowawcy, to można podarować upominek, który zostanie przez niego wykorzystany praktycznie. Dla ogrodnika zestaw nasion i ogrodnicze akcesoria.

3Przerywnik

 

Wykonanie plakatu i oprawienie jest dobrym pomysłem. Z denek od butelek plastikowych można wykonać takie śmieszne opakowania na upominek. 

4Przerywnik

 

Upominek nie musi być drogi. Czasami żółte karteczki w odpowiedniej oprawie, będą cudownym giftem. Cięte kwiaty szybko zwiędną może warto podarować rośliny doniczkowe w udekorowanej własnoręcznie doniczce. 

5Przerywnik

 

Każdy nauczyciel korzysta z notesu, więc zeszyt ozdobiony przez dzieci jest strzałem w dziesiątkę. Jabłko to taki szkolny symbol drugiego śniadania, a filcowe podkładki będą nauczycielowi przypominać o jego uczniach.

6Przerywnik

 

Ramka ozdobiona w szkolnym stylu i jeszcze niewielki plakat, duet doskonały. Pojemnik oklejony kredkami, wypełniony cukierkami jest bardzo w temacie. 

7Przerywnik

 

Mała sztaluga i czarne podobrazie z dowolnymi napisami będzie przypominał tablicę szkolną. Podkładka fajnie ozdobiona przyda się wychowawcy w następnym roku.

8Przerywnik

 

Zwykła bawełniana torba idealnie nadaję się do przerobienia na kartkę z zeszytu, a puszka oklejona ozdobnym papierem będzie fajną ozdobą dla kwiatka. 

9Przerywnik

 

Doniczka przerobiona na tablice szkolną. Rewelacja. Kubek ze słomką idealny na letnie napoje wypełniony małymi kosmetykami zachwyci nauczycielkę.

10Przerywnik

 

Jabłuszka paper mache to trudniejsza sztuka, ale do zrobienia. Ramka wykonana z kredek idealna dla pedagoga.

11Przerywnik

 

Papierowe kwiatki ze zdjęciem całej klasy będą piękną pamiątką. Nauczyciel na pewno ucieszy się ze spersonalizowanej zakładki do książki.

12

Kreatywne prezenty zaskakują i są miłą niespodzianką. Warto poświęcić trochę czasu i wykonać własnoręcznie upominek, aby nauczyciel poczuł się doceniony. Dzieci też poczują radość z podarowania nauczycielowi wyjątkowego daru, które same w tajemnicy przygotowały.

 

Zobacz też:

020inspiracja_13710
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons