dekoracyjne diypapierowe diy

Podstawka do zdjęć

Jeżeli nie lubicie tradycyjnych rozwiązań do wyeksponowania zdjęć czy pocztówek, to mam coś dla Was. Za chwilę będziemy mieć piękne zdjęcia z wakacji i fajnie by było je gdzieś pokazać. Nie za każdym razem musimy wkładać zdjęcia w ramki. Zróbcie mini sztalugę. Kiedyś już wykonałam sztalugę, ale z drewna. Tym razem zrobiłam ją w 5 minut z papierowych słomek. Tak, tak, dokładnie ze słomek. Fajne jest to, że słomki są w różne wzorki i kolorki, więc podstawka pod zdjęcie będzie wesoła i zabawna. Miło będzie postawić na niej zdjęcie z wakacyjnej podróży i patrząc na nie myśleć o beztroskich chwilach.

0Przerywnik

Potrzebujesz:

Papierowych słomek

Kleju (najlepiej na gorąco, ale magic też sobie poradzi)

Przerywnik

Na pewno już wiecie, że od jakiegoś czasu tworzę filmy poklatkowe. Mam już całkiem spory fan page na Vine, bo 27 tys. lubisiów. Na vine można wrzucać filmy tylko do 6 sekund. Staram się tam pokazywać takie diy, aby były łatwe do wykonania. Sztaluga z papierowych słomek to idealny pomysł do nagrania 6 sekund, więc zapraszam Was do szybkiego tutorialu. 

Podstawka to też fajny pomysł na Dzień Ojca. Zrób sobie ładne zdjęcie, wykonaj podstawkę i podaruj tacie. Można sztalugę zrobić, jeszcze mniejszą i wykorzystać jako ekspozycja wizytówek gości na przyjęciu. Zastosowań jest na pewno sporo, więc czekam na Wasze pomysły na wykorzystanie sztalugi. 

 

Inne pomysły na pokazanie zdjęć:

0520page5
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons