dla dzieciorganizacyjne diy

3 diy do szkoły – organizacja miejsca do nauki

Dzieci niekończenie się cieszą na koniec wakacji, ale pewnie większość rodziców przyjmuje to z ulgą. W wakacje mimo wszystko trzeba organizować dzieciom opiekę. Polecam zatem wspólnie z dziećmi przygotowywać się do szkoły i zrobić coś fajnego, aby dziecku osłodzić ten czas. Dla mnie nowy rok szkolny, to zawsze było zaczynanie wszystkiego od nowa. Uwielbiałam owijać książki i zeszyty, chociaż te nie były za bardzo kolorowe i ciekawe. Układać to wszystko w biurku i ogólnie organizować się do szkoły. Teraz trochę zazdroszczę dzieciakom tego, że wszystko jest takie kolorowe, wesołe i dostępne. Wystarczy przejść się do sklepu po bułki i wrócić z wypełnionym plecakiem. Na szczęście przy organizowaniu przestrzeń do nauki można zaszaleć i zrobić diy do szkoły.

diy do szkoły

Jak przygotować diy do szkoły?

Przygotowałam 3 diy do szkoły, które mogą pomóc Wam zorganizować przestrzeń do nauki. Szczególnie jak jest małe biurko, to należy wykorzystać każdą przestrzeń, aby pochować wszystko to, co na nowy rok szkolny jest potrzebne. Zobaczcie, jakie tym razem miałam pomysły i jak je wykonać.

Słoiczki na drobiazgi diy

Te słoiczki są tak słodkie, że ucieszą małego ucznia, a dodatkowo można je powiesić pod półką, więc nie będą zajmowały miejsca na biurku.

diy do szkoły

diy do szkoły

Tablica korkowa w szkolnym wydaniu

Takie miejsce do przypinania planu lekcji, czy różnych wiadomości przyda się każdemu uczniowi. Najtaniej wykorzystać do tego tablicę korkową, ale wystarczy dodać jej ramkę z drewnianych linijek i mamy bardzo oryginalną tablicę korkową.

diy do szkoły

diy do szkoły

Organizacja szuflady

Ten pomysły na zorganizowanie szuflady przyda się nie tylko dzieciom. :) Każdy może go wykonać z łatwością, wykorzystując do tego np. pudełka po butach. Polecam!

diy do szkoły

diy do szkoły

Jeszcze jest kilkanaście dni do rozpoczęcia roku szkolnego, ale trzeba zacząć się już przygotowywać. Przynajmniej ja nie lubię tego zostawiać na ostatnią chwilę. Rok szkolny i tak bywa stresujący, więc trzeba się oszczędzać i zorganizować tak, aby to była przyjemność, a nie obowiązek. Fajnie urządzony kącik do nauki z pewnością umila czas tam spędzony. 

.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

2 komentarze

Leave a Response

Simple Share Buttons