papierowe diyRady nie od parady

5 zabawek “zrób to sam” dla kota

17 lutego obchodzimy Dzień Kota. Każdy właściciel kota powinien przygotować coś specjalnego na ten wyjątkowy dzień. Mam dla Was 5 propozycji wykonania zabawek dla pupila. Nie musicie angażować do tego cudownych materiałów czy mnóstwa pieniędzy. Takie diy nie zajmie Wam nawet dużo czasu. Zobaczcie, co można, przygotować mając pod ręką kilka prostych materiałów. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie do wykorzystania. Wasze koty będą wniebowzięte.

11

Wszystkie zabawki przetestował Rudi. Insta kot, geek, znany trendsetter, guru kociego diy. 

Przerywnik

Co można wyczarować z rolek po papierze toaletowym?

Kilka rolek połączonych ze sobą stworzy dla kota świetną zabawkę w łapki. Włóż do rolek kilka kawałków suchej karmy i usiądź wygodnie na kanapie. Ze łzami w oczach obserwuj jak Twój kot, wyciąga karmę i zjada ją z apetytem. Nagrodź pupila wielkimi brawami. :)

cats1

Przerywnik

Jak zrobić myszkę dla kota?

Jajka wszystkim kojarzą się z Wielkanocą (przynajmniej mam taką nadzieję), a tu proszę można styropianowe formy albo plastikowe wydmuszki wykorzystać i zrobić dla kotka ciekawą zabawkę. Wasze zwierzątko doceni taką kreatywność i będzie ganiać myszkę o trzeciej nad ranem, aby dać Wam do zrozumienia, że jesteście wspaniali.

cats5Przerywnik

Jak wykonać piłkę dla kota?

Już jedna rolka po papierze toaletowym wystarczy, aby kotu zapewnić dzienną (no dobra, kilkuminutową) dawkę emocji i ruchu. To jest tak proste, że nawet dziecko sobie z tym poradzi. Kotek okaże słuszne zainteresowanie, a jak mu się znudzi, co jest więcej niż pewne, możesz z czystym sumieniem piłeczkę wyrzucić. 

cats2

Przerywnik

Jak zrobić wędkę dla kota?

Jakkolwiek to brzmi, nie będziemy kota łowić dosłownie. Wręcz przeciwnie to kot będzie łowi to, co zawiesimy na końcu naszej wędki. Nie polecam marchewek. Kot to nie osioł i na marchew nie poleci. Na dodatek się na Was śmiertelnie obrazi, co może skutkować obsikaniem Waszej ulubionej pary butów. Kotu nie warto się narażać. 

cats4Przerywnik

Jak wyczarować zabawkę z rolki papierowej?

To już najprostsza wersja kociej zabawki dla tych wszystkich leserów co to twierdzą, że antytalencia i nic zrobić nie potrafią. Biedny ten kot co z takim musi mieszkać. UWAGA! Jeżeli nie poradzisz sobie z tym diy to idź do najbliższego zoologicznego i kup swojemu kotu kilka zabawek. Niech zwierzątko nie pozna Twojej wady, bo z pewnością kiedyś sprytnie tę wiedzę wykorzysta. 

cats3Przerywnik

Pamiętaj, że koty mają siódmy zmysł. Jeżeli myśli, że on nie wie, że dzisiaj jest jego dzień, to się grubo mylisz. Kot jest zbyt dumny, aby się przyznać do tego, że mu przykro i że go zawiodłeś na całej linii. Będzie nadal spał na swojej ulubionej poduszce, a w głowie ułoży plan sukcesywnego niszczenia Twojego mieszkania w odwecie. Nie narażaj się kotu i zrób mu te zabawki!!!

Przerywnik

Post nie jest wpisem sponsorowanym, żaden kot za tym nie stał i żaden nie ucierpiał przy przygotowaniu tego wpisu. To jest zdecydowanie moja własna i nieprzymuszona wola do umilania mojemu kotu życia. Rudi podpisał pisemne oświadczenie na wykorzystywanie jego wizerunku na blogu i dostał za to sumienną zapłatę. Oprócz tego otrzymał dary losu w postaci wykonanych powyżej zabawek. 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons