dekoracyjne diy

Ananasowy wazon, który doskonale nadaje się na letnie przyjęcia.

Ananasowy wazon

Kto by pomyślał, że skórka z ananasa, może się jeszcze do czegoś przydać. Zazwyczaj ją odkrawamy i wyrzucamy, a tym razem zrobimy trochę inaczej, aby ta została i wykorzystamy ją do przygotowania niezwykłego wazonu. Letnie przyjęcia różnią się o tych domowych, że są mniej formalne i bardziej kolorowe. Kilku godzinne nasiadówki ze znajomymi na dworze moim zdaniem też wymagają ładnej oprawy, ale tu rzadko dobrze spisze się porcelanowy wazon. Kiedy przygotowujemy coś z ananasa, spokojnie możemy jego skórkę wykorzystać jako wazon. Miąższ może się przydać do owocowej sałatki i już niedługo sprzedam Wam przepis na jej zrobienie.

Ananasowy wazon

Jak zrobić ananasowy wazon?

Obejrzyj na filmie, jak ja to zrobiłam i jak szybko mi poszło.

Ananasowy wazon

Ananasowy wazon

Grill, drinki z palemką i ananasowy wazon to świetny zestaw na garden party. Ta dekoracja nic nas nie kosztuje, bo i tak byśmy tę część ananasa wyrzucili, a tak miąższ wykorzystamy do robienia potraw na imprezę, a jego skórkę doskonale wykorzystamy. 

 

Jeżeli podobał Ci się ten pomysł, to koniecznie zostaw komentarz i podaj dalej to DIY!

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons