dekoracyjne diyorganizacyjne diy

Piękne pudełko na obrączki! Twój ślub zrób to sam.

pudełko na obrączki

Za miesiąc obchodzę 18-nastą rocznicę ślubu. Kiedy ten czas minął, ciągle się zastanawiam. Gdybym mogła wrócić do dnia ślubu i zrobić go jeszcze raz, wyglądałoby to zupełnie inaczej. Chociaż absolutnie nie żałuję tego, jak wyglądało wesele, to chętnie bym udekorowała je po swojemu. Dzisiaj młodzi mają większe możliwości, bo internet podpowiada wiele ciekawych pomysłów, a kiedy ja brałam ślub, nie miałam nawet komputera o internecie nie wspominając :) Na szczęście prowadzę bloga DIY i mogę od czasu do czasu przygotować coś inspirującego na ślub. :) Już zrobiłam jedno pudełko na obrączki. Koniecznie je zobacz tutaj.

pudełko na obrączki

Jak przygotować piękne pudełko na obrączki?

Materiały:

  • szklane pudełko
  • mech chrobotek
  • małe drewniane serduszka
  • klej na gorąco
  • gipsówka
  • plaster drewna

pudełko na obrączki

Pudełko wypełniam mchem. Chrobotek nadaje się do tego idealnie, bo jest niesamowicie zielony. Można go kupić w sklepach internetowych.

pudełko na obrączki

Na mech układamy drewniane serduszka. Polecam je podkleić gorącym klejem do mchu. Na serduszkach można wypisać imiona pary młodej.

pudełko na obrączki

Ja jeszcze dokładam trochę gipsówki, bo ona bardzo kojarzy mi się z bielą panny młodej i delikatnością. Dla mnie to nieodzowny symbol w tym ważnym dniu.

pudełko na obrączki

Na serduszkach układamy obrączki dla młodych, a całość możemy podać na plastrze drewna.

pudełko na obrączki

pudełko na obrączki

pudełko na obrączki

pudełko na obrączki

pudełko na obrączki

Jak dla mnie takie piękne pudełko na obrączki jest hitem i sama tak bym sobie przygotowała właśnie podanie ich na ślubie. Chociaż dzisiaj jest moda na dekoracje naturalne, to pewnie za jakiś czas wejdzie coś innego i sama zmienię zdanie. Mam dla Was jeszcze prezenty dla gości weselnych w tym poście. Może Was coś zainspiruje.

Jeżeli to DIY Ci się podoba, podaj go dalej i zostaw komentarz!

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

5 komentarzy

Leave a Response

Simple Share Buttons