dekoracyjne diyorganizacyjne diy

Betonowe stopery do drzwi, oczywiście zrób to sam!

Betonowe stopery

Drzwi w moim domku letniskowym, jak i cała konstrukcja, są drewniane. To ma swój urok, ale też wady. Drewno trzeba konserwować i ciągle o nie dbać, a przy okazji jest lekkie. Drzwi otwierają się na taras, a wiatr uwielbia nam je złośliwie ciągle zamykać. Ty chcesz mieć drzwi otwarte, a te ciągle ciach i już chałupa zamknięta. Kiedyś wykonałam drewniane bojki, ale niestety to nadal za lekka podpórka do drzwi. Musiałam znaleźć inny pomysł i wykonałam betonowe stopery, aby skutecznie powstrzymać drzwi przed trzaskaniem i ciągłym zamykaniem.

Betonowe stopery

Jak zrobić betonowe stopery do drzwi?

Beton to świetny materiał, który kilkukrotnie wykorzystałam w mojej książce do wykonania DIY. Jednak nie uwierzycie, że na 800 postów nie mam żadnego betonowego tutorialu tu na blogu. Nie wiem, jak to się stało. Trzeba to nadrobić i zacząć tworzyć betonowe pomysły. Dzisiaj na tapecie betonowe stopery, które bardzo łatwo zrobić, a tylko czasu wymaga ich zastygnięcie, ale my już do tego nie jesteśmy potrzebni.

Obejrzyjcie mój tutorial filmowy.

Betonowe stopery

Betonowe stopery

Takie betonowe stopery skutecznie powstrzymują drzwi przed zamknięciem. W końcu będę mogła mieć otwarty dom na ogród, ale też nie będę bać się, że drzwi przytrzasną dziecka lub kotka. Same stopery świetnie się prezentują i pasują do morskiego stylu w domku. 

.

Jeżeli podoba Ci się mój pomysł, to zostaw komentarz i podaj wpis dalej?

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

4 komentarze

  1. Chciałabym takie zrobić, ale żebybja stałe były na zewnątrz. Czy farba akrylowa się do tego sprawdzi, czy lepiej użyć innej?

Leave a Response

Simple Share Buttons