dekoracyjne diymeblowe diymetamorfoza

Jak wygląda moja nowa pracownia? Część biurowo-wypoczynkowa

Część biurowo-wypoczynkowa

Mogę powiedzieć, że pracownię sobie wyszykowałam. Ostatnio pokazywałam Wam część warsztatową pracowni – tu można zobaczyć ten wpis. Dzisiaj druga strona i część biurowo-wypoczynkowa. Dlaczego zrobiłam dwie strefy? Część warsztatowa jest to ta brudna część do pracy, a druga część służy do spotkań, pracy na komputerze, czasami wypicia kawy, ale przede wszystkim do zdjęć i robienia live dla Kobieta samodzielna. To mój nowy projekt, który wdrażam od kilku miesięcy i zapraszam tam każdą kobietę, która potrzebuje wsparcia, motywacji i rozwoju. Dlatego ta część miała być przytulna, kobieca i inna niż wszystkie moje wnętrza, które mam do tej pory. Prawdziwą wisienką na torcie okazała się dekoracja ściany plakatami od DESENIO i tapetą w drobny wzór – to odmieniło wnętrza nie do poznania.

Część biurowo-wypoczynkowa

Część biurowo-wypoczynkowa

Na początku to wyglądało tak. Postawiłam meble, ale one zginęły na tle białej wnęki. Jeszcze na tej ścianie są zasłonięte drzwi do kolejnego pomieszczenia i bardzo mnie denerwowało to wystąpienie. Chciałam udekorować tę ścianę niskobudżetowo, więc postawiłam na położenie tapety.

Tu zobacz, jak tapetowałam i wykańczałam tę część pracowni

Koniecznie też zacznij subskrybować mój kanał na YT!

Po wytapetowaniu na ścianie zawisły duże ramy 50 x 70 cm z przepięknymi plakatami od DESENIO. To one powieszone na ścianie z tapetą oraz na tych nieszczęsnych drzwiach, skutecznie odwróciły uwagę od tego, że tam jest nierówna ściana. Plakaty przyciągają wzrok i w ten sposób te drzwi nie są już tak widoczne. Trochę klęłam, jak miałam to wykleić tapetą, bo to było dość mozolne zadanie, ale się udało.

Łapcie ode mnie 10% rabatu na hasło: TWOJEDIY na zakupy w DESENIO ważny do 10.07.21r.

Te plakaty odmienią każde pomieszczenie.

Część biurowo-wypoczynkowa

W tej części postawiłam dużą szafę Ikea PAX i mam aż dwa metry do przechowywania. Wypełniłam ją po brzegi, a jeszcze wszystkiego tu nie przywiozłam ;)

Część biurowo-wypoczynkowa

Mam też bardzo ładny stół z Jysk, a krzesła dokupiłam na Allegro. Urzekły mnie tym granatowym kolorem.

Część biurowo-wypoczynkowa

Mam też bardzo fajny regał na książki i bibeloty. Również kupiłam go w Jysk.

Część biurowo-wypoczynkowa

Jeszcze jest wygodna kanapa, ale o niej opowiem Wam w najbliższym czasie, bo tu jeszcze brakuje mi stolika kawowego i mam już plan jak go sobie zrobić. Oczywiście tutorialem podzielę się z Wami na blogu. Tymczasem ta część biurowo-wypoczynkowa jest już oddana do użytku.

Część biurowo-wypoczynkowa

Finał tworzenia mojej pracowni 

Bardzo się cieszę, że podjęłam decyzję o wynajęciu pomieszczenia i wyprowadzeniu się z domu z tworzeniem i nagrywaniem. Teraz tworzę, mogę wszystko zostawić i wrócić do czystego domu. Nawet nie wiecie jaka to ulga. Kiedy wynajmowałam to pomieszczenie to kilka osób pisało, że 25 m2 to za mało. Jednak wiedziałam, że to idealna przestrzeń, bo mój salon ma dokładnie taki metraż. W nim też mam dwie strefy: wypoczynkową i jadalnię. Mam nadzieję, że to miejsce to zapowiedź kolejnych pozytywnych zmian w mojej firmie i jej rozwoju. Plany mam ambitne, więc trzymajcie kciuki, aby wszystko wyszło po mojej myśli.

Pamiętajcie o 10% rabacie na hasło: TWOJEDIY na zakupy w DESENIO do 30.07.2021r.

Więcej inspiracji plakatowych znajdziecie na profilu @desenio.

*Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Personalizowane

 

Wpis przygotowany we współpracy z DESENIO

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons