dekoracyjne diydrewniane diy

Domowe biuro – zrób to sam

Coraz więcej osób decyduje się na pracę w domu. Potrzebują do tego miejsca, odpowiedniego zorganizowania przestrzeni, ale często też mobilności. Warto więc przygotować taką wersję domowego miejsca pracy, które nie wymaga naruszania czterech ścian, np. w wynajmowanym mieszkaniu. Jak w kilku krokach przygotować taką przestrzeń w domu? To wcale nie takie trudne. Wystarczy trochę kreatywności i możesz stworzyć kącik na małe biuro. W razie przeprowadzki z łatwością zabierzesz je ze sobą.

1

Biurko z tablicą pegboard

Sam stół to często za mało, aby pomieścić wszystkie niezbędne do pracy akcesoria. Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, gdzie możesz powiesić np. notatki, przybory czy inne pomoce. Dlatego warto wykonać tablicę perforowaną czyli pegboard. Zobacz tutorial.

6

Segregatory stojące

Do przechowywania notatek, dokumentów, próbników, zeszytów potrzebne są segregatory. Bardzo łatwo wykonasz je z kartoników po artykułach spożywczych. Tu jest cały tutorial.

5

​Tablica korkowa

W miejscu pracy wygodnie jest mieć tablicę na drobne notatki. Możesz do niej przyczepić ważne zapiski, które będą Ci przypominać o zadaniach do wykonania. Przygotuj tablicę korkową w kształcie litery. Zobacz instrukcję.

7

​Organizator na biurko

Na biurku przydają się pojemniki na długopisy, ołówki, zakreślacze. Możesz wykonać je z puszek po konserwach. Zobacz tu jakie to proste.

5

 

2

Tak przygotowane domowe biuro można bardzo łatwo zdemontować i zabrać ze sobą w razie przeprowadzki. Jego konstrukcja pozwala na swobodne przestawianie i zmiany w mieszkaniu, co jest bardzo wygodne. Z kolei, gdy potrzebujesz dodatkowego stołu, wystarczy zdjąć tablicę i możesz przyjmować gości. Miłej pracy!

Przerywnik

Post przygotowany we współpracy z portalem dajemyrade.pl 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons