styropianowe diywielkanocne diy

Jaja w cekinach

Jak ja lubię wymyślać takie pomysły. Czasami tak nie wiele trzeba, aby zrobić coś fajnego. Robiłam porządki w moich niezliczonych materiałach, które mam poutykane po całym domu i znalazłam cekiny na taśmie. Od razu połączyłam fakty i wygrzebałam styropianowe jajka, których mam zapas. Wystarczył klej na gorąco i już robiłam cekinowe jajka. Kolor cekinów jest genialny. Chociaż nawet mi trudno go określić.  W tym roku Wielkanoc będzie w stylu glamour.

IMG_6440

Jak wpada mi pomysł do głowy, to jest szybka reakcja i zaraz siadam do pracy. To chyba nazywa się wena? Czasami stopuje mnie światło, bo jak tu robić zdjęcia po ciemku? Jednak dzień coraz dłuższy i mogę, więcej czasu poświęcić na to, co lubię. 

IMG_6437

PrzerywnikMateriały:

Styropianowe jajko

Patyczki do szaszłyków

Cekiny na taśmie

Klej na gorąco

Przerywnik

W jajo ze styropianu wystarczy wbić patyczek, od góry zacząć naklejanie taśmy na gorący klej. Pracy nie wiele, a efekt wow. Przygotowałam dla Was tutorial w jednym zdjęciu, którym możecie przypiąć na swoich tablicach na pinterest. Częstujcie się. 

Jajko w cekinach - twojediy.pl

Przed świętami jest zawsze sporo pracy. Porządki domowe, zakupy, przygotowanie jedzenia, więc trzeba to dobrze zaplanować, żeby udało się wykonać jeszcze trochę dekoracji. Zostały nie całe dwa tygodnie, więc usiądźcie i spiszcie, co chcecie zrobić, a potem wprowadźcie plan w życie. Powodzenia. 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons