dla dzieci diywielkanocne diy

Zając na piku

Zabawy plastyczne rozwijają dzieci manualnie, pozwalają redukować napięcie emocjonalne, uspokajają, dają dużo swobody, a jednocześnie radości i satysfakcji z wykonanego dzieła. Poprzez zabawy plastyczne rozbudzamy w dzieciach zainteresowania artystyczne i skłaniamy do samodzielnego działania oraz samorealizacji. Wiem, że odwiedza mnie sporo Mam, nauczycieli, przedszkolanek, wychowawców, a także same dzieci. Mam dla Was na Wielkanoc zabawę z papierem i słomkami. Robimy zające!

00

Przerywnik

Potrzebujesz:

Kolorowego papieru

Kleju

Oczu, ale można je zastąpić papierem

Pomponik

Słomki

Czarny pisak

Przerywnik

Przygotowałam dla Was filmowy instruktaż.

Chyba nie muszę nikogo przekonywać, że tego typu zabawy są bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Proste rozrywki, które możecie przeprowadzić w domu, przedszkolu, szkole. Film możecie śmiało udostępniać, jak i ten post. Pamiętajcie zostawić też komentarz. Dzięki nim wiem, co myślicie i motywujecie mnie do dalszej pracy.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons