modne diy

Letni kapelusz słomkowy z napisem DIY – Must have na lato 2017

kapelusz słomkowy z napisem

Na pewno widzicie w sklepach, w Internecie, na Instagramie letnie kapelusze z napisami na ich rondach. To zdecydowanie Must have na to lato. Szykując się do urlopu, postanowiła też podążyć za modą i obecnymi trendami. Jednak co ja będę kupować kapelusz słomkowy, jak mam już kilka? Sama sobie zrobię napis, bo co to za problem tak ozdobić to letnie nakrycie głowy? Żaden problem i zaraz Wam pokaże jak to zrobić. 

 kapelusz słomkowy z napisem

Jak zrobić kapelusz słomkowy z napisem?

Do ozdobienia kapelusza użyłam kleju na gorąco i cekinowej taśmy. Oczywiście u mnie musiał być róż.  :) Jednak Wy możecie użyć innego koloru, a jak nie lubicie cekinów to można użyć sznurka. Każdy pomysł DIY idzie zmodyfikować pod siebie. Pamiętajcie o tym!

Zobacz na filmie jak to zrobiłam.

 kapelusz słomkowy z napisem

Idealnie trafiłam z tym pomysłem DIY w pogodę, bo na dworze mamy upały i taki kapelusz słomkowy z napisem teraz jest nieoceniony. W zasadzie siedzenie na plaży bez kapelusza grozi udarem słońca, więc koniecznie szukajcie kapelusza i go ozdabianie, aby być modnym i zabezpieczonym przed mocnymi promieniami słońca. Wpadajcie koniecznie na mój Instagram

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons