szyciowe diywalentynkowe diy

Kostki Love – diy na walentynki

Kostki love

Jak uszyć kostki love?

Miały być kostki drewniane wykonane metodą decoupage. Jednak okazało się, że kupić belkę drewnianą nie problem, ale w markecie budowlanym nie są w stanie pociąć drewna na tak małe bloki. Niestety, ponieważ jest zima wszystkie znane mi osoby z odpowiednimi sprzętami, mają je szczelnie zamknięte. No coż! Chodziłam, myślałam i gdzieś w końcu trafiłam na fotkę kostek z tkaniny. Zapaliła mi się żarówka. Kostki sobie uszyję i sama wykonam napis LOVE.
 
Kostki love

Materiały na kostki love:

  • biała tkanina
  • watolina albo kawałki tkanin
  • wydruk napisu
  • pisak czarny typu Sharpie
  • maszyna do szycia
  • igła i nitka
  • ołówek, nożyczki
 
page1
 
Zacznij od przygotowania kwadratów z tkaniny 10 x 10 cm. Wydrukuj napis love (ja użyłam czcionki Stencil – bardzo ją lubię), wycięłam literki, obrysowałam je ołówkiem na tkaninie. Następnie pisakiem Sharpie wypełniłam kontury literek.
 
page2
 
Teraz przechodzimy do szycia. Jeżeli nie masz maszyny do szycia, możesz boki zszyć ręcznie. Kiedy już kończymy zszywanie, wypełniamy kostkę watą lub skrawkami materiału.
 
page3
 
Kostki są świetną dekoracją nie tylko na walentynki.
 
Kostki love 
Kostki można ustawić jako dekoracje na półce, można też wykonać je na prezent dla ukochanej lub ulubionej osoby. To nie jest dekoracja tylko na walentynki. Takie kostki love mogą z nami mieszkać cały rok, bo po prostu są fajne i ładnie wyglądają. Takie łatwe diy na walentynki chyba Was skusi do wykonania czegoś własnoręcznie. 
 
 
Zobacz inne diy:
Drewniane serceCiasteczka serduszkaPływające świeczki różeZakochane ptaszki
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons