drewniane diywalentynkowe diy

Mam serce na dłoni

“Mam serce na dłoni” – powiedzenie stare jak świat, ale coraz mniej osób może tak o sobie powiedzieć. Ja mimo wszystko wierzę w ludzi ich dobroduszność, szczerość i otwartość. Wierzę, że jak zrobimy coś dobrego, to kiedyś to do nas wróci. Dlatego dzisiaj pokażę Wam moje serce jak na dłoni. Symboliczne, z drewna, niby twarde, ale miękkie w obróbce. Dekoracyjnie ozdobione.

7

Przerywnik

Materiały:
Deska
Wyrzynarka ręczna
Papier ścierny
Wiertarka
Farba akrylowa
Serwetka
Klej do decoupage

Przerywnik

8

Ręczną wyrzynarką spokojnie damy radę wyciąć takie serducho. Ja mam drewno o grubość 22 cm. To dużo jak na ręczne urządzenie, jednak jak, widać daje radę. Papierem ściernym szlifujemy krawędzie.

9

 W serduchu robimy otwór na sznureczek.

10

Kolejny etap to dekorowanie już w czystych warunkach.

2

Malujemy drewno na biało farbą akrylową.

3

Wycinamy kształt serca w serwetce. Uwaga! Serwetkę rozdzielamy do pojedynczej warstwy.

4

Przykładamy serwetkę do serca i nakładamy od góry klej do decoupage.

5

Mały sznureczek i mamy serducho zawieszkę jako dekoracja do naszych wnętrz.

1

Macie już przygotowane dekoracje na walentynki? Jakie plany na jutrzejszy wyjątkowy dzień? Mam jeszcze dla Was mój najnowszy vine walentynkowy. 

Przerywnik

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons