organizacyjne diyrecyklingowe diy

Kuchenne pojemniki

Przechowywanie żywności w kuchni to bardzo istotna sprawa. Źle zabezpieczona może wywietrzeć, wyschnąć, czy najzwyczajniej się popsuć. Do zabezpieczania jedzenia, półproduktów, używamy plastikowych pudełek, szklanych pojemników i puszek. Jednak niekoniecznie trzeba wszystko kupować. Można też wykorzystać pojemniki, które już mamy i pobawić się w ich przerobienie oraz oznaczenie.
 
 page1
 
Potrzebujesz:
 
Puszka
Gałka
Spray
Folia samoprzylepna
Wiertarka
Nożyk
 
page22
 
Na wstępie zajmiemy się pokrywką.
Wywiercam dziurkę na środku, zadziory szlifuję, maluję
a następnie montuje gałki szufladowe.
 
 page4
 
Kolejna sprawa to wydruk napisów, potem wycięcie literek.
 
page3 
 
Teraz jedną stronę puszki malujemy na czarno. Po wyschnięciu można przykleić szablon
i pomalować na wybrany kolor.
 
page5
 
Pojemniki jak nowe.
 
page1
 
Zróbcie to sami!
 
 
 
 
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

48 komentarzy

 1. Świetnie! Zawsze się zastanawiam, do czego można wykorzystać różne opakowania. Nie ma to, jak dobry pomysł. Podziwiam Twą nieskończoną pomysłowość! Miłego dnia.

  1. ja tez zawsze sie zastanawiam nad wszystkimi opakowaniami,puszkami czy mi sie przyda czy moge to jeszcze przerobic ;)
   A Kasi to tylko zazdroscic tyle pomyslow :)

 2. Świetny pomysł! gdybym miała mieć jedno życzenie do złotej rybki, to poprosiłabym o więcej czasu by móc wykonywać te wszystkie super propozycje:)
  pozdrawiam cię Kasiu cieplutko:)

 3. fajna opcja, nie jeden raz wyschła mi kawa ;/ człowiek w zasadzie ma sporo takich puszek na zbyciu, zalegają, a przecież można je fajnie wykorzystać :)

 4. je je je:) Super Kaśka, też stare pojemniki wykorzystuję. Ostatnio okleiłam ozdobną tapetą dodałam koronkę i podarwowałam córkom do “przydasi ” biurkowych. Buziaki, że pokazujesz takie fajne rzeczy.

Leave a Response

Simple Share Buttons