modne diypapierowe diy

Maska diy idealna na Sylwestra

Maska karnawałowa

Maska karnawałowa

Lubię przygotowywać maski na zabawy sylwestrowe, czy karnawałowe. Cekiny, brokat, piórka, wstążki, a potem zabawa do białego rana. Maska karnawałowa fajnie może ubarwić zabawę, rozluźnić gości, a nawet ją rozkręcić. Nieważne, czy bawicie się domu, czy na wielkim balu. Powitanie Nowego Roku w niecodzienny sposób to naprawdę fajna sprawa i każdemu tego życzę. Zabawa sylwestrowa to jedyna taka noc w roku, więc warto ją podkreślić odpowiednim przygotowaniem. Tu znajdziecie też „12 sylwestrowych trików”, które umilą Wam imprezę i zapewnią dodatkowe atrakcje, a napoje będą nadal zimne. Warto je poznać!

Maska karnawałowa

Maska karnawałowa – zrób to sam

Co będzie potrzebne?

  • papier techniczny
  • wydruk szablonu
  • klej typu magic
  • brokat
  • kryształki do ozdoby paznokci
  • wstążka

Maska karnawałowa

Robimy maskę karnawałową!

Zaczynamy od wydruku maski. Ja mój szablon maski znalazłam tu

Maska karnawałowa

Na wyciętej masce rysuję wzory ołówkiem.

Maska karnawałowa

Ołówkowe wzory poprawiam klejem magic.

Maska karnawałowa

Całość obsypuję brokatem, aby pokryć cały klej.

Maska karnawałowa

Klej musi wyschnąć, ale w międzyczasie można przykleić kilka kryształków do ozdoby.

Maska karnawałowa

Piórka wykończą ładnie całość, a wklejam je na rogach maski.

Maska karnawałowa

Ostatni krok to wstążka do wiązania. 

Maska karnawałowa

Maska karnawałowa

Zwykły czarny papier z bloku technicznego stał się teraz modną ozdobą, a jej wykonanie zajęło mi tylko kilka minut. Sama dwa lata temu bawiłam się w zrobionych przez siebie maskach i zabawa była doskonała. Maski wędrowały po całej sali, a nie którzy pytali, gdzie je kupiłam. Trochę mi nie wierzyli, jak mówiłam, że sama je wykonałam. Trudno! To chyba świadczy o dobrze wykonanym zrób to sam, jak moje pomysły wyglądają jak ze sklepu.

Jeszcze jutro będę miała dla Was dekorację, a zarazem rewelacyjne chłodzenie szampana w czasie imprezy. Zaraz po Nowym Roku możecie spodziewać się kalendarza na 2016 roku do wydruku za darmo. Oczywiście będzie to wersja zrób to sam. Mój kalendarz już stoi na biurku. Myślę, że ten pomysł bardzo się Wam spodoba. :)

Zobacz inne diy:

Ciastka sercaSylwestrowe trikiMotyle na ścianieMaska karnawałowa
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons