dekoracyjne diypapierowe diy

Motyle na ścianie w stylu Gossip Girl

Motyle na ścianę. Kilka lat temu oglądając Gossip Girl zwróciłam uwagę na dekorację z czarnych motyli na ścianie nad łóżkiem na planie serialu. Ten obraz mam do dzisiaj przed oczami. Już wtedy pomyślałam, że można samemu zrobić taką dekorację z papieru. Wtedy nie prowadziłam jeszcze bloga, a o samym pomyśle po czasie zapomniałam, ale do czasu, aż odwiedziłam Magdę z MyPinkPlum.pl w jej domu. To u niej w sypialni zobaczyłam motyle na ścianie po raz kolejny. Od razu wiedziałam, że też chcę takie. Magda przygotowała szablon motyli i pozwoliła nam pobierać je do woli z jej strony. Pobierz szablon.

Motyle na ścianiePrzerywnik

Co potrzebujemy?
Kartki z bloku
Szablon motyli
Taśmę dwustronną
Ołówek, nożyczki

Przerywnik1

To jest tak łatwy pomysł, że chyba instrukcja do wycinania motylków nie jest potrzebna. 

2

Motylka najlepiej złożyć na pół i z tyłu wkleić kawałek taśmy dwustronnej. Ja posłużyłam się piankami do scrapbookingu. 

Motyle na ścianie

Dekorację przyklejamy w kompozycji, jaka najlepiej pasuje do naszego wnętrza. Ja użyłam trzy wielkości motylków i one zróżnicowały mi kształt dekoracji. Nie koniecznie motylki muszą ozdabiać ścianę. Pięknie będą prezentować się na ramce ze zdjęciem, meblach, prezentach albo na Was. Ja ozdobiłam siebie. :)

5

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons