dekoracyjne diydrewniane diy

Podstawka pod książkę kucharską

Majsterkowanie to fajna zabawa, ale nie każdy ma w domu komplet narzędzi. Czy można coś zmajstrować, nie mając wyrzynarki, wkrętarki, kleju na gorąco? Jak to mówią dla chcącego nic trudnego. Wystarczy ruszyć głowa, znaleźć różne rozwiązania i można wyczarować ciekawy pomysł, czy nawet prezent. Tak stworzyłam podstawkę pod książkę kucharską.

a

W każdym markecie budowlanym można dociąć sklejkę na dowolny wymiar. Tak więc ja kupiłam sklejkę o wymiarach 32 x 28 cm i dwie listewki. Jedną o wymiarch 1 x 2 cm, a druga 0,5 x 3 cm. W domu miałam farbę akrylową, wałek i kuwetę oraz taśmę Tesa Powerbond.

Listewki docięłam na długość sklejki. Ja zrobiłam to nożykiem tapicerskim, ale nawet nożem kuchennym można dociąć cienkie listewki. Trzecią listewkę docięłam pod skosem. Taśma Tesa doskonale połączyła wszystkie elementy. Przygotowałam dla Was vine jak wykonać podstawkę pod książkę kucharską

Myślę, że ten tutorial udowadnia, że można wykonać coś z drewna, nawet jak się nie ma narzędzi. Podstawkę pod książkę kucharską można dowolnie udekorować. Ja postawiłam na decoupage, bo bardzo lubię serwetkowe dekoracje. 

 

Przerywnik

Do powstania tego postu zainspirowały mnie taśmy Tesa

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons