dekoracyjne diy

Prezent na Dzień Matki – malowanie obrazu po numerkach

Macie problem z prezentami? Nie martwcie się, wszyscy mają tak samo. Jednak ja mam niesamowity pomysł na podarunek dla osoby, która lubi handame. Jest to zestaw Artimento do namalowania własnoręcznie obrazu po numerach. Czy chcecie poznać prawdziwą sztukę odpoczynku? Relaksujący i nietypowy sposób na spędzanie wolnego czasu. Obdarowana osoba nie musi malować odręcznie, wystarczy malować po ponumerowanych polach odpowiednim kolorem farby. Sami też możecie namalować obraz, a potem go podarować wybranej osobie. Ja jestem zachwycona i już zmalowałam co nieco.

1

Na stronie Artimento wybrałam obraz, który mi się podobał. Przyszedł fajnie zapakowany w teczkę. Można w niej podarować obraz, ale też bezpiecznie transportować.

2

Mój obrazek ma tak wyglądać.

3

W zestawie jest podobrazie, komplet farb, trzy pędzelki różnej wielkości i haczyki do powieszenia obrazka.

4

5

Miałam wolną, chwilę usiadłam do malowania i wciągnęło mnie na pół dnia. 

6

Świetna zabawa, wyciszające zajęcie, pochłonęło mnie to malowanie całkowicie i bez reszty. Wyłączyłam się!

7

Bardzo dobrej jakości farby, dobrze kryją i super się rozprowadzają. 

8

Takie malowanie jak najbardziej nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Jeżeli dziecko lubi malować, przejawia zdolności, to jest to dobra forma nauki.

9

Ja jestem zachwycona taką zabawą. Malować nie potrafię, ale jak się okazuje, mogę sobie coś zmalować. Osobiście chcę dostawać takie prezenty co drugi dzień. To będzie idealny pomysł na zbliżający się Dzień Matki.

 

Inne pomysły na obraz:

IMG_194600DSC00805
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons