dekoracyjne diypapierowe diy

16 pomysłów na prezent na Dzień Ojca

Potrzebujecie pomysłu na prezent na Dzień Ojca? Dzień Taty już za chwilę, więc musicie się śpieszyć. Przygotować prezent dla Pana to nie taka łatwa sprawa, ale znalazłam dla Was kilkanaście świetnych inspiracji, abyście mogli zrobić coś ciekawego dla Taty na ten wyjątkowy dzień. Te pomysły będą aktualne cały rok, wtedy kiedy Tata będzie miał urodziny, imieniny, będziecie mogli wrócić do tego postu i znowu poszukać najlepszego prezentu dla Pana. 

prezent na Dzień Ojca

https://sklep.twojediy.pl/

16 pomysłów na prezent na Dzień Ojca

 

Doskonały pomysł, aby zamiast laurki przygotować malowany pędzel i do niego dołączyć kartkę z życzeniami. Drugi pomysł to odciśniecie stópki lub rączki dziecka w masie plastycznej. Ja polecam Wam suchą porcelanę

prezent na Dzień Ojca

 

Każdy Tatuś to taki mały chłopiec, więc wieszak na klucze z lego na pewno go ucieszy. Ze starej dziecięcej tablicy albo kawałka sklejki pomalowanej farbą tablicową, wykonaj szyld do pisania notatek. Ramkę można wykonać z kolorowych kapsli.

prezent na Dzień Ojca

 

Bardzo lubię takie pomysły. Kartki, które tak łatwo wykonać, a budzą uśmiech, jak się na nie patrzy. Paczka m&m’s stała się muszką, a makaron świderki promieniami uśmiechniętego słoneczka. Prawda, że wspaniałe?

prezent na Dzień Ojca

 

Z tektury, sztywnego papieru można wyciąć napis “Tata”, a w literkę “A” wstawić zdjęcie dzieci. Kawałek drewna dziecko może ładnie pomalować, a mama zrobi dziurkę, aby powstał breloczek do kluczy.

prezent na Dzień Ojca

 

Teraz wersja słodkich upominków. Gitara diy jest niesamowita. Z pewnością wymaga wiele pracy, ale Tata jest wart tego wysiłku. Mniej pracochłonne będą słodkie krawaty.

prezent na Dzień Ojca

 

Z pianki plastycznej wykonacie etui na długopisy. Te małe krawaty świetnie wyglądają. Macie gdzieś starą klawiaturę. Wykorzystajcie ją do zrobienia takiej ramki. 

prezent na Dzień Ojca

 

Kolejna ramka, ale w wersji drewnianej. To robota dla tych starszych dzieci. Dla młodszych mam laurkę. Wystarczy odrysować własną dłoń na dwóch kartkach i ją wyciąć. Połączyć harmonijką z papieru, na której napiszesz życzenia dla Ojca.

prezent na Dzień Ojca

 

Większość panów lubi narzędzia, więc młotek dla Taty specjalnie ozdobiony jest świetnym pomysłem. Majsterkowicz dla swojego Taty może przygotować grę “zrób to sam”w kółko i krzyżyk. 

prezent na Dzień Ojca

Powyższe pomysły na pewno Wam pomogą w przygotowaniu pięknego upominku dla Taty. Prezent “zrób to sam” w który włożycie trochę pracy, będzie bardziej cieszył niż kupiony. Wracajcie do tego postu za każdym razem, kiedy będziecie potrzebować prezentu dla Pana.

 

Pyszne przepisy na domowe lody

domowe lody 

 

Inne pomysły na prezent:

 

https://sklep.twojediy.pl/

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons