smaczne diy

Sałatka owocowa w arbuzowej misce. Palce lizać!

Sałatka owocowa

Sprzedam Wam mój przepis na sałatkę owocową, która jest tak dobra, że się od niej nie idzie oderwać. Dodaję do niej jeden składnik, który powoduje, że ta sałatka owocowa jest tak niesamowita. Na dodatek podamy ją w niezwykły sposób, bo w arbuzowej misce. Zatem upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu. Doskonały przepis na deser po grillu i na nagły najazd znajomych, kiedy nie mamy zbyt wiele słodkiego do podania. Na dodatek sałatka jest bardzo zdrowa i nie tylko dorośli ją lubią, ale także dzieci jedzą ją tak szybko, że uszy się im trzęsą.

Sałatka owocowa

Przepis na sałatkę owocową!

Uwielbiam ten przepis, bo można do niego wykorzystać takie owoce, jakie są w danym sezonie, a małe spoiwo, które do niej dodaję, nadaje sałatce fajny smak i kolor. Zobacz jak zrobić taką sałatkę.

Sałatka owocowa

Sałatka owocowa

Teraz kiedy mamy tyle letnich owoców, aż grzechem by było nie zajadać się nimi i nie robić takich owocowych deserów. Wyjątkowe podanie sałatki wciśnie Twoich gości w krzesło i z wielką ochotą oraz ciekawością, będą się z niej częstować, a Ty nie musisz myć takiej miski, tylko po imprezie bez żalu ją wyrzuć. 

Jeżeli spodobał Ci się przepis, to podaj go dalej i zostaw komentarz.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons