drewniane diywalentynkowe diy

Serce z gwiazdkami

Serce to symbol bardzo często wykorzystywany w dekoracji mieszkań. Zbliżające walentynki natchnęły mnie do wykonania sobie ozdobnego serduszka. Jeszcze miała okazję pobawić się nowym urządzeniem do wycinania i zakochałam się w nim bez reszty :)

0

Materiały:

Sklejka 4 mm
Dremel moto saw
Wydruk szablonu
Sznurek
Bejca brązowa
Farba akrylowa biała
Papier ścierny

Miałam okazję przez kilka dni gościć u siebie w domku wyjątkowe urządzenie. Dremel Mot-Saw jest to wyrzynarka brzeszczotowa, absolutnie prosta w obsłudze, cicha, precyzyjna. Myślę, że za jakiś czas opiszę jąWam dokładniej, ale dzisiaj skupię się na tym co dzięki niej zrobiłam.

1

Na początek przygotowałam szablon serca i gwiazdek. Odrysowałam kształty na sklejce.

2

Teraz można wyciąć kształt.

3

Wycinanie jest świetną zabawą i idzie to błyskawicznie. Wyrzynarka wycina tak dokładnie, że niewiele trzeba aby wyszlifować brzegi.

4

Kolejny etap to malowanie bejcą sklejki.

5

Jak serce przeschnie to malujemy je białym akrylem. Ja dałam dwie warstwy.

6

Papierem ściernym przecieramy krawędzie i środek serca oraz gwiazdek.

7

Wydrukowałam wzór na drukarce atramentowej i naniosłam go za pomocą transferu na serce oraz gwiazdki. Nie wiesz jak wykonać transfer zobacz mój filmik.

8

W sklejce zrobiłam wiertarką dziurki i zawiązałam sznurek.

10

9

Natchnęłam Was trochę do kreatywnej pracy? Mam nadzieję, że mój tutorial Wam się przyda.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons