bożonarodzeniowe diy

Skrzaty świąteczne robią święta! I konkurs z nagrodami

Skrzaty świąteczne

Nie uwierzycie, co mi się ostatnio przytrafiło. To się w głowie nie mieści. Wracam do domu pod wieczór, po kilku godzinach nieobecności i myślałam, że weszłam do sąsiadów, a nie do swojego mieszkania. Nawet powiedziałam „dobry wieczór” i już chciałam się po cichu wycofać na korytarz, przepraszając za tak nagłe wtargnięcie. Jednak doszło do mnie, że jestem u siebie, a na mojej kanapie nie siedzą sąsiedzi, a skrzaty świąteczne. Wyobraźcie sobie, jaką miałam minę. Co tu jest grane? O co chodzi? Skąd te skrzaty? Okazuje się, że skrzaty wpadły do mnie na chatę z JYSK, by przygotować święta. 

Skrzaty świąteczne

Skrzaty świąteczne robią święta!

To niesamowite, co te skrzaty zrobiły z moim salonem. Koło telewizora i nad kominkiem zawisły piękne zielone wieńce (a z nich można zrobić takie DIY), stanęło drzewko led, dopóki nie zamieszka z nami choinka, pojawiły się świeczniki i dekoracje świąteczne. A najlepsze, że skrzaty oglądały sobie Harry’ego Pottera. Wyobrażacie to sobie? Chyba nie było jeszcze „Kevina” na Polsacie. Dobrze, że zrobiłam zdjęcia, bo nikt by mi w to nie uwierzył.

Skrzaty świąteczne

Skrzaty świąteczne

Skrzaty świąteczne

Na kominku…

… zawisły świąteczne skarpety na mikołajkowe prezenty i nawet dla Rudiego jest jedna. Skrzaty tym u mnie zapunktowały. Tam też stoi napis XMAS, drewniane choinki, świeczniki. W kominku napalone i jest naprawdę cudowna atmosfera.

Skrzaty świąteczne

Skrzaty świąteczne

Skrzaty świąteczne

Na kanapie…

… siedziało jeszcze więcej skrzatów. I małe i duże. Normalnie tłum. Te duże mają regulowane nogi i mogą być niskie lub mieć nawet 115 cm. Kawał skrzata. A z nimi Rudi w najlepszej komitywie. Przypuszczam, że te skrzaty dawały mu chrupki i dlatego kot od razu je polubił ;)

Wyobraźcie sobie, że one ubrały mi poduszki w świąteczne poszewki, ułożyły poduszeczki gwiazdki i jeszcze elegancko rozłożyły sobie ciepły kocyk. No cwaniaki.

Skrzaty świąteczne

Skrzaty świąteczne

Skrzaty świąteczne

Przy stole…

… to się jakaś narada odbywała, bo wszystkie krzesła były zajęte. Skrzaty świąteczne chyba planowały, do kogo z Was teraz pójdą dekorować dom. Tak coś usłyszałam mimochodem. Nie, żebym podsłuchiwała. Za to zauważyłam na stole bardzo ładny bieżnik i świecznik. Te skrzaty to jednak potrafią w święta! Nie chciałam przeszkadzać i wycofałam się cicho do sypialni.

Skrzaty świąteczne

Skrzaty świąteczne

W sypialni…

… nigdy bym się nie spodziewała zastać kogoś obcego w moim łóżku. A tam też były skrzaty, a w zasadzie rodzina skrzatów. Czy Wy wiecie, że Pani Skrzat też ma brodę, bo ja nie wiedziałam? Piły kakao z takich świątecznych kubków i jadły owsiane ciasteczka. W moim łóżku! I już chciałam się oburzyć, że jak to tak w mojej pościeli, ale one pościel też mi wymieniły na nową i to na dodatek bardzo ładną. Od razu złość mi przeszła. Poszłam do łazienki.

Skrzaty świąteczne

Skrzaty świąteczne

Skrzaty świąteczne

Skrzat w kąpieli

W sumie po sypialni powinnam była się spodziewać, że łazienka też zajęta. O ja naiwna, dałam się znowu zaskoczyć i zobaczyłam skrzata w kąpieli. Nie, żeby to był szokujący widok, ale jednak. Generalnie tam tych skrzatów to mnóstwo siedziało. Zapaliły sobie ledowe choinki i świeczki, była też woda z pianką. Można powiedzieć full wypas, gdybym to ja leżała w tej wannie. Jeden skrzat to nawet siedział na sedesie, ale nie zrobiłam mu zdjęcia. Przecież mam umiar.

Stwierdziłam, że w domu jest nas za dużo. Skrzaty świąteczne świetnie dbają o Rudiego, więc wycofałam się po ciuchu z domu. Następnego dnia skrzatów nie było, ale dom był przepięknie udekorowany. W powietrzu unosił się zapach pierników, cynamonu i pomarańczy, a ja poczułam, że święta tuż, tuż.

 

KONKURS ze skrzatami!

PS Dla Was skrzaty też coś przygotowały.

Kazały mi ogłosić konkurs trwający od 25 listopada do 6 grudnia 2018 r.

Zadanie jest następujące: trzeba policzyć, ile skrzatów jest na zdjęciu poniżej i podać odpowiedź w komentarzu pod wpisem.

Skrzaty ogłoszą wyniki 7 grudnia 2018 r. i wybiorą pięć osób, które otrzymają bon o wartości 50 zł na zakupy w JYSK.

Ogłoszenie wyniku w tym poście.

To miłej zabawy!

Wyniki konkursu!!!

Skrzaty nie mogą się nadziwić, ile osób zgłosiło się do zabawy. Postanowiły, więc rozdać 10 bonów o wartości 50 zł na zakupy z JYSK i wybrały następujące osoby, które prosimy o email z danymi do wysyłki na adres kasiadiy@gmail.com

  1. Darka Składanowska 
  2. Żaneta
  3. Klaudia Jaroszewska
  4. Dominika Jastrzębska
  5. Magdalena S.
  6. Aga Wa
  7. Weronika Godek
  8. Monika Zduńska
  9. Natalia&Joanna
  10. Agnieszka Klecha

Każda osoba dostała odpowiedź pod swoim komentarzem. 

Gratuluję serdecznie!!!!

Skrzaty świąteczne

 

Wpis przygotowany przez skrzaty z JYSK

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons