bożonarodzeniowe diydla dzieci diyprezentowe diy

16 pomysłów na kalendarze adwentowe diy blogosfery!

kalendarze adwentowe diy

Ach, jak ja nie mogę się doczekać tego świątecznego czasu. Już szykuję prezenty dla najbliższych, TUTAJ znajdziesz moje pomysły na prezenty DIY, bo nie mogę usiedzieć bezczynnie. Z początkiem grudnia zacznie się odliczanie każdego dnia do świąt. Do tego najlepiej służy kalendarz adwentowy. Dzisiaj mam dla Was 16 pomysłów na kalendarze adwentowe diy blogosfery! To dzieła moich koleżanek blogerek, które, tak jak ja, inspirują, a ich kalendarze są przepiękne i dlatego warto je pokazywać. U każdej z nich znajdziesz pełen tutorial jak wykonać dany kalendarz. Myślę, że z tylu pomysłów bez problemu wybierzecie coś dla Ciebie.

kalendarze adwentowe diy

16 pomysłów na kalendarze adwentowe diy blogosfery!

1. Kalendarz adwentowy na drabinie

Czasami kalendarz adwentowy jest dobrym pretekstem do zrobienia DIY, które zostanie z nami na dłużej. Ola z bloga Home on the Hill zrobiła drabinę i to na niej wyeksponowała paczuszki dla dzieci. Tak powstał kalendarz adwentowy w jej stylu.

kalendarze adwentowe diy

2. Piernikowy kalendarz adwentowy

To jeden z najpiękniejszych pomysłów, jakie widziałam w życiu. Do tego tak apetyczny. Ada z bloga Trzecie piętro, miała genialny pomysł i każda pani domu da radę go sama wykonać.

kalendarze adwentowe diy

3. Kalendarz adwentowy na szafie

Mała przestrzeń to nie kłopot. Hania z bloga Haart.pl pokazuje, że na szafie też da się przygotować kalendarz adwentowy. W małych kopertach czekają na dzieci słodycze :)

kalendarze adwentowe diy

4. Kalendarz adwentowy domek

Cudowny pomysł i DIY. Domek wykonany z płyty, pomalowany farbą tablicową i kolorowe gałki meblowe. Przed świętami może służyć za kalendarz adwentowy, a po  świętach jako tablica przypominajka. To pomysł Agnieszki z bloga Mrs. Polka Dot.

kalendarze adwentowe diy

5. Kalendarz adwentowy w kształcie choinki

Kasia z bloga Conchita Home ma prosty przepis na kalendarz adwentowy. Wiesza na ścianie małe paczuszki, które tworzą kształt choinki. Proste, sprytne i łatwe do powtórzenia.

kalendarze adwentowe diy

Przerywnik

Polecam moją książkę na prezent,
gdzie znajdziesz nowe tutoriale, których nie ma na blogu!

kup-teraz-banner-na-blog-ksiazka-kasiPrzerywnik

6. Kalendarz na świerkowej gałęzi

Jeszcze zanim choinka u nas zamieszka, już możemy cieszyć się jej zapachem, przygotowując na świerkowej gałęzi kalendarz. To dzieło Karoliny z House Loves, która przygotowała również zawieszki do wydruku.

kalendarze adwentowe diy

7. Kalendarz dla pary

Kasia i Fab z worqshop.pl wspólnie zrobili kalendarz dla siebie. Wykorzystali do tego kratkę nad biurko i papier do pieczenia. Potem razem rozpakowywali przygotowane słodkości. Świetny pomysł dla zakochanych i nie tylko.

kalendarze adwentowe diy

8. Kalendarz adwentowy na gałęzi

Niewiele potrzeba, aby wykonać fajny kalendarz dla swojego dziecka. Karolina z bloga Szafeczka wykonała swój z gałęzi i papieru i jeszcze podpowiada, jakie fajne prezenty można w nim schować.

kalendarze adwentowe diy

9. Kalendarz adwentowy do wydruku

Jak Weronika z bloga Mavelo przygotuje coś do wydruku, to jest to perfekcyjna robota. Zimowe miasteczko sami wydrukujecie i posklejacie, a co schowacie w domkach i choinkach to już Wasza wola.

kalendarze adwentowe diy

10. Kalendarz adwentowy na klamerkach

Kolejny prosty pomysł na kalendarz adwentowy jest od Kamili z bloga Olomanolo. Kamila pokazuje jak z deseczki i klamerek wyczarować fajny wieszak na 24 paczuszki.

kalendarze adwentowe diy

11. Kalendarz adwentowy w pudełku 

Nie zawsze kalendarz musi wisieć i być cały czas na widoku. Kinga z bloga Perfekcyjna w domu przygotowała paczuszki z torebek papierowych, które zamknęła w drewnianym pudełku. 

kalendarze adwentowe diy

12. Motywujący kalendarz adwentowy

Ten genialny pomysł niesamowicie przypadł mi do gustu. Po pierwsze megaprosty do wykonania, a po drugie to kalendarz, który ma Cię zmotywować do zrealizowania rzeczy w adwencie. Szczegóły znajdziecie u Iwony z bloga archistacja.pl

kalendarze adwentowe diy

13. Zadaniowy kalendarz adwentowy

To kolejny kalendarz od Iwony z bloga Archistacja.pl, która pomyślała o bardziej dorosłym kalendarzu adwentowym. Wykonuje się go na ramie, a na karteczkach piszemy zadania. A jakie? Zobaczcie u Iwony.

kalendarze adwentowe diy

14. Świecący kalendarz adwentowy

Asia z bloga Lily Life udowodniła, że kilka listewek wystarczy, aby stworzyć przepiękny kalendarz adwentowy. Mnie ta wersja zachwyciła.

kalendarze adwentowe diy

15. Kalendarz adwentowy choinka

Jak niewiele trzeba, aby wykonać choinkę. Edyta z bloga Dekoruj chwile wykorzystała kilka patyczków, sznurek i powstała choinka na której można powiesić papierowe gwiazdki.

kalendarze adwentowe diy

16. Kalendarz świąteczna wioska

A to mój pomysł, który znajdziecie tu na blogu. Małe drewniane domki kryją w sobie cukierki, a wszystkie razem tworzą ośnieżoną, świąteczną wioskę.

kalendarze adwentowe diy

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons