dla dzieci diydrewniane diy

Tablica manipulacyjna DIY dla dziecka – Bricomarché z pasji do… #1

Tablica manipulacyjna DIY

Dzisiaj przychodzę do Was z prawdziwą petardą! Pewnie część z Was już to odkryła na moim Instagramie, ale tutaj, na blogu, jeszcze nie dzieliłam się tą informacją. Zostałam ambasadorką Bricomarché Po Sąsiedzku! Aaaaaa! Dołączyłam do niesamowitego, męskiego duetu – będę współpracować z Wieśkiem Skibą i Dominikiem Strzelcem! Zaczynamy inspirowanie na całego i to przez okrągły rok. Duet tych dwóch panów jest nie do pobicia – rozumieją się bez słów. Tym jest mi milej, że mogę z nimi pracować przy wspólnym projekcie. Z Wieśkiem będę robić metamorfozy wnętrz i na pewno będzie bardzo wesoło! Czekajcie cierpliwie na nasze wspólne filmy! Koniecznie śledźcie @bricomarche.po.sasiedzku i nasze profile na Instagramie – TUTAJ znajdziecie link do mojego profilu. W opublikowanym właśnie filmie pokażę Wam coś ekstra – będzie to tablica manipulacyjna DIY dla dziecka.

Tablica manipulacyjna DIY

Tablica manipulacyjna DIY

Teraz pokażę Wam, co przygotowałam na pierwszy ogień, a pomyślałam, że fajnie byłoby przygotować coś dla naszych małych odkrywców i przygotowałam pewien pomysł! Tablica manipulacyjna DIY pozwala dzieciom na odkrywanie świata, doświadczanie rzeczywistości i naukę podstawowych czynności.

Taką zabawkę możemy przygotować sami w domu, potrzebujemy tylko kilku rzeczy, które bez problemu znajdziemy w sklepie. Z pewnością świetnie będzie do tego zadania zaangażować energię dzieci, które niesamowicie chętnie uczestniczą w tego typu zadaniach. 

Do wykonania tablicy potrzebujemy kilku materiałów:

  • sklejka drewniana 50 x 70 cm jako baza do całości
  • dwie listewki
  • farba akrylowa (im więcej kolorów, tym lepiej)
  • trąbka rowerowa 
  • dzwonek do roweru
  • włączniki (dzieci je uwielbiają)
  • gniazdko elektryczne
  • kabel
  • plastikowe rurki (które będą torem do piłeczki)
  • dodałam też malutkie buty, które będą świetne do nauki wiązania sznurowadeł

Cały tutorial, krok po kroku, znajdziesz w filmie TUTAJ.

Wszystko pokazuję w filmie – zapraszam Was do oglądania!

Tablica manipulacyjna DIY

Tablica manipulacyjna DIY

Tablica manipulacyjna DIY

Taka tablica manipulacyjna DIY dla dziecka to świetny sposób na rozwijanie motoryki u dzieci, a z pewnością zajmie ona długie minuty nawet najbardziej aktywnym dzieciom. Jeśli chcesz, żeby była jeszcze atrakcyjniejsza to koniecznie poobserwuj dziecko, żeby zainstalować na niej to, czym najbardziej lubi się bawić, a w ten sposób dasz dzieciom możliwość dobrej zabawy i świetnej nauki. 

Mówiłam Wam już, że to będzie mój rok? ? Na koniec czas się przyznać, dziewczyny – kto jest #teamWiesiek, a kto #teamDominik?

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons