drewniane diywalentynkowe diy

Tablica serce

Wracacie do normy po świętach? Mi idzie opornie. Po takim intensywnym okresie przed świątecznym opadłam z sił. Mam jednak na to radę, bo jadę jutro z rana do mojego lasu i jeżeli pogoda będzie sprzyjać wrócę już w maju. Nie będę tylko leniuchować, bo mam szafkę do odnowienia i kilka innychprojektów do realizacji. Oczywiście na działce zawsze jest coś do zrobienia, więc pogrzebię trochę w ziemi. Teraz mam dla Was zaległy post jeszcze z walentynek. Nie udało mi się go Wam pokazać na czas. Lepiej późno niż wcale. :)

0

Przerywnik

 Materiały:

Sklejka
Wyrzynarka brzeszczotowa
Fuga
Farba czarna lateksowa
Dremel 8200
Sznurek jutowyPrzerywnik

Na początek odrysowałam serce na sklejce.

1

Potem Moto-Saw wycięłam kształt serca.

2

Dremelem 8200 wygładziłam brzegi, a następnie zrobiłam dziurkę na sznurek.

3

Kolejny krok to zrobienie domowej farby tablicowej. Wystarczy 1/2 szklanki farby lateksowej (dowolny kolor) + 1 łyżka fugi.

4

Farbę z fugą dobrze wymieszać i można malować.

5

Można już pisać to co masz w sercu.

0

Na kolejny tydzień przygotowałam dla Was wpis jak zrobić małe ekologiczne szambo i domek dla dzieci prosto z sosnowego lasu. Zapraszam.

Pozdrawiam serdecznie!

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons