szyciowe diy

Tipi dla kota DIY, kanapkowe kotki, sprzątanie sierści | Twoje DIY #5

Na 17 lutego przypada Dzień Kota. Dla mnie to ważne święto, bo mamy przecież Rudiczka. Dlatego cały dzisiejszy odcinek poświęciłam kotom. Zrobiłam fantastyczne tipi dla kota DIY, które Rudi zasiedlił od razu; przyjął po cichu, że to domek dla niego. Zresztą doskonale to widać na filmie. Musicie zobaczyć, jaki to grzeczny kotek. Rudi jest niesamowity i ma niesamowite legowisko. Prawdziwy kociarz lubi kocie gadżety, więc będzie miał okazję zainspirować się fajnymi kanapkami kotkami i zjeść je w Dzień Kota na śniadanie. Pokażę też lifehack, jak sobie radzę z kocią sierścią.

Tipi dla kota DIYPrzerywnik

Tipi dla kota DIY

Od kiedy zrobiłam duże tipi dla dzieci do zabawy, to chciałam zrobić też mniejszą wersję dla mojego Rudiczka. Trochę mi zeszło, ale akurat na Dzień Kota mój rudzielec dostał nowe miejsce do spania. Tym razem tipi ma też podłogę i odpowiednią dziurę jako wejście. Taki namiot można złożyć, schować lub przenieść.

Tipi dla kota DIY 1

Kanapki kotki

Te kanapki znają stali czytelnicy bloga, ale nie mogło ich zabraknąć w kocim odcinku. Banalne śniadanie można odmienić i zrobić z bułek zwierzaczki. Kotki to dobry pomysł dla wszystkich, którzy lubią kociaki.

Kanapkowe kotki

Sprzątanie sierści

Jak sobie radzicie ze sprzątaniem kociej sierści? Dobry odkurzacz i regularne sprzątanie to podstawa, ale są miejsca, z których szybciej usuniemy sierść za pomocą gumowej rękawiczki.

sprzatanie siersciPrzerywnik

Teraz już zapraszam Was do obejrzenia kolejnego odcinka.

Koniecznie zasubskrybujcie mój kanał i dajcie łapkę w górę. Za tydzień nowy film w środę o 18:00!

 

 

Przerywnik

Teraz macie już pomysł na prezent dla swojego kociego pupila. Zróbcie tipi dla kota DIY i cieszcie się tym, jak Wasz kot słodko w nim śpi. Miłego Dnia Kota!

Za tydzień będzie kolejny fajny filmowy pomysł, a na blogu życie biegnie swoim rytmem; tu publikuję tak jak zawsze, tylko środy rezerwuję sobie na odcinki filmowe.

 

Zobacz inne ciekawe filmy:

 
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons