bożonarodzeniowe diydekoracyjne diy

Wianek z bawełny zrób to sam! Świąteczna dekoracja.

Wianek z bawełny

Kwiat bawełny jest przepiękny. Mam kilka gałązek w wazonie i od wielu miesięcy ich nie zmieniam, bo bardzo mi się podobają takie suszone kwiaty. Miałam też ochotę na świąteczny wianek z bawełny, bo taki jasny będzie pięknie pasował do mojego salonu. Często dostaję pytanie, skąd biorę bawełnę, a kupuję ją na allegro. Tym razem kupiłam kilkadziesiąt kwiatów, znalazłam stary wianek z wikliny, który leżał i czekał na lepsze czasy, zabrałam się do robienia świątecznej dekoracji. To jest naprawdę 5-minutowe DIY i nikt mi nie powie, że nie umie go zrobić. To nawet dziecko zrobi. :)

Wianek z bawełny

Jak zrobić wianek z bawełny?

Materiały:

  • baza pod wianek
  • kwiaty bawełny
  • klej na gorąco
  • dodatkowo światełka na drucie

Wianek z bawełny

Do wianka doklejam gorącym klejem kwiaty bawełny.

Wianek z bawełny

Bawełnę najlepiej podklejać za suche elementy kwiatów, a nie za samą bawełnę, bo ta jest za delikatna.

Wianek z bawełny

Na wianek nakładam światełka na druciku. Moje są z Pepco.

Wianek z bawełny

Wianek z bawełny

Wianek z bawełny

Wianek z bawełny

Wianek z bawełny

Wianek bardzo prosto można wykonać, więc wiele nie ma co się zastanawiać, tylko działać. Wianek z bawełny zrobimy raz i mamy go na wiele lat, a wcale nie musi służyć tylko w Boże Narodzenie. Bawełna jest w neutralnym kolorze, więc może zdobić dom cały rok. Mój świeci, bo ja uwielbiam świąteczne światełka. Też tak macie?

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons