dla dzieci diydrewniane diyogrodowe diy

Zabawki DIY do ogrodu – 5 ciekawych pomysłów

Pogoda pozwala już na zabawy na dworze i w ogródku oraz balkonie, a na dodatek za chwilę mamy Dzień Dziecka i co jak co, ale fajnie dla dzieci zrobić coś wyjątkowego. Zabawki, którymi można bawić się w domu i ogrodzie w zależności od pogody. Chyba każdy maluch marzy o namiocie pod chmurką, sklepie, kuchni czy warsztacie, a z moimi tutorialami stworzycie świetne zabawki DIY do ogrodu. Najlepsze jest to, że te zabawki będą dużo tańsze, niż jakbyście chcieli kupić ich odpowiedniki. Do ich wykonania możecie też użyć starych skrzynek po jabłkach, nieżywanych firanek, czy odpadów drewna.

zabawki DIY do ogrodu

5 pomysłów na zabawki DIY do ogrodu

 

Sklep ze skrzynek

Zabawa w sklep jest świetna i można taki sklep wykonać z dwóch skrzynek, a tutaj zobacz jak sklep wykonać.

zabawki DIY do ogrodu

 

Tipi z firanki

Ze starej firanki i czterech kijów można wyczarować namiot do zabawy i spędzania czasu na dworze. Tutaj link.

zabawki DIY do ogrodu

 

Warsztaty do zabawy

Przygotowałam prostą konstrukcję warsztatu do zabawy i powiem Wam, że nie tylko chłopcy się z niego ucieszą. Zobacz link do tutorialu.

 

Letnia kuchnia

Kto nie lubił się bawić w gotowanie i robienie babek z piasku? Dajmy taką zabawę też naszym dzieciom i zróbmy kuchnię wg tej instrukcji.

 

Stragan – warzywniak

Handlowanie owocami i warzywami to zajmujące zajęcie i dzieci lubią to robić, a szczególnie jak mają do tego taki oto stragan. Tutaj link do wpisu.

To były zabawki DIY do ogrodu!

Te zabawki do ogrodu można zrobić razem z dziećmi i wtedy fajnie spędzimy czas oraz pokażemy dziecku nowe umiejętności. Dzisiaj powinniśmy stawiać na samodzielność dzieci i uczyć je podstawowych umiejętności technicznych. Wbijanie gwoździ, malowanie, czy cięcie piłą, to ważne wprawki. Jak to mówią “czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”.

 

Obserwuj mnie na Instagramie!

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

Leave a Response

Simple Share Buttons