dekoracyjne diydla dzieci diyszyciowe diy

Tipi boho DIY – prowadzę „Pytanie na Śniadanie Extra” 5

Tipi boho DIY

Tipi na blogu już było i ten tutorial miał i ma niesamowite wzięcie. Wiele osób już z jego pomocą uszyło namioty dla swoich dzieci. Jednak trendy się zmieniają, a tipi znowu jest modne – teraz w stylu boho. Tym razem tipi wcale nie jest dedykowane tylko dzieciom. To w stylu boho jest bardzo popularne jako dekoracja ogrodu na przyjęciach, weselach, urodzinach oraz jako fotobudka dla gości. Tipi często też jest świetnym tłem do sesji zdjęciowych, zarówno tych dziecięcych jak i rodzinnych. W ostatnim odcinku „Pytanie na Śniadanie Extra” – TU możesz obejrzeć ten odcinek, pokazałam tipi boho, które zrobiłam ze starej firanki. 

Tipi boho DIY

Jak wykonać tipi boho diy?

Tak, tak. Ze starej firanki można zrobić doskonałe tipi w stylu boho. Trzeba tylko zainwestować w okrągłe kije, ale powiem Wam szczerze, że mogą być też kwadratowe czy prostokątne listewki. Poszukajcie firan i można zabierać się do pracy. Cały tutorial na tipi znajdziecie w tym wpisie. Instrukcja jest naprawdę prosta i nawet marna krawcowa da radę tipi boho diy uszyć. Najważniejsze to spróbować.

To teraz zobaczcie tipi w moim ogrodzie za dnia i wieczorową porą. Takie proste diy, a robi taki klimat!

Tipi boho DIY

Tipi boho DIY

Oglądaj mój cykl DIY w “Pytaniu na Śniadanie Extra” w każdy poniedziałek wakacji o 11.10 na TVP2. 

Tipi boho DIY

Tipi boho DIY

Tipi boho DIY

Tipi boho DIY

Tipi boho DIY

Tipi boho DIY

Tipi boho DIY

Tipi boho DIY

Tipi boho DIY

A wieczorem …

Tipi boho DIY

Tipi boho DIY

Tipi boho DIY

Tipi boho DIY

Tipi boho DIY

Nie mogłam się zdecydować, które zdjęcia pokazać w tym wpisie, bo tipi boho diy jest tak urocze, że każda fotka wychodzi pięknie :) A wieczorne zdjęcia to już sztos! Tak po cichu powiem Wam, że uwielbiam robić nocne zdjęcia z tymi wszystkimi lampkami i tworzyć taki cudowny klimat na zdjęciach. Do tego jestem dumna, z tego pomysłu z firanki, bo wygląda on naprawdę przepięknie.

Zapraszam Was serdecznie do oglądania mojego cykl DIY w „Pytaniu na Śniadanie Extra” w każdy poniedziałek wakacji o 11.10 na TVP2.

 

Zobacz inne odcinki mojego cyklu DIY w Pytanie na Śniadanie Extra.

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons